E-Nabiz

Avil Ampul Antibiyotik mi

10.01.2023
Avil Ampul Antibiyotik mi
Avil ampul muadiliLamelat, Fenamed, Cauphe, Aviject, Daizyn
Avil ampul reçetesiz fiyatı24.92 TL
Barkod numarası8699516750343
Avil ampul endikasyonlarıEgzema, kaşıntı ve anjiyo ödemlerin tedavilarinde endikedir

Avil alerjik hastalıkların tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. Vücutta alerjiye sebep olan histamin adlı maddeyi durdurur. Avilin merhem, tablet, şurup ve ampul formları vardır. Doktorun uygun gördüğü formda ve dozda kullanılır. Alerjik bünyesi olup sık sık Avil ampul kullananlar Avil ampul antibiyotik mi sorusunu sorarlar. Avil ampul antibiyotik değildir.

Avil ampul alerji hastalarına damardan uygulanan bir iğne çözeltisidir. Her biri 2 ml olan Avil ampül eczanelerde 5 ampullük ambalajlarda reçeteli olarak satılır reçetesiz satış yapılmaz. Avil ampul eczane fiyatı 24.92 TL’dir. Alerji ciddi boyutlarda olduğu zaman çabuk etki etmesi için Avil iğne tercih edilir. Daha hafif durumlarda şurup, tablet formu tercih edilir.

Avil Ampul Kullananlar

Avil ampul kullananlar 60 yaş üzeri ise dikkatli kullanılmalıdır zira tansiyon sorunu oluşturabilir. Avil ampul 1 yaş altında kullanıma uygun değildir ayrıca astım rahatsızlığı olanların ve hamilelerin kullanması da önerilmez. Avil ampul sadece kaslara enjekte edilir ağız yoluyla alınmaz. Avil ampul ne için kullanılır konusunu merak edenler için şunlar söylenebilir.

Avil ampul çeşitli alerjik rahatsızlıkların tedavisinde kullanılır. Alerjik kaşıntılarda ve şişliklerde kullanılan Avil egzamaların sulandığı durumlarda sızıntıyı da önlemek için kullanılır. Avilin merhem formu ise güneş yanığı, böcek ısırmaları, arı sokmaları ayrıca deride kaşıntı, kızarıklık, şişlik gibi durumlarda ve egzama tedavisinde haricen kullanılır.

Diğer yazılarım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.