E-Nabiz

Akdeniz Üniversitesi Tahlil Sonuçları Sorgulama

03.01.2022
Akdeniz Üniversitesi Tahlil Sonuçları Sorgulama

Akdeniz Üniversitesi hastanesi 50 bin kişilik merkez kampüs içerinde bulunması ve merkezi konumu itibari ile vatandaşların sağlık şikayetleri sorunlarında ilk durağı olmaktadır.

Akdeniz Üniversitesi Tahlil Sonuçları Sorgulama 2022 Sonuç Öğrenme

Bunun sonucunda hastalıkların çözümlenmesi için vatandaşlar tahlil vermektedir. Tahlil veren vatandaşlar gerek ilgili doktoruna gerekse hastalığını öğrenmek için tahlil sonuçlarını almakla yükümlüdür. Vatandaşlar Tahlil sonuçlarını Akdeniz Üniversitesi Hastanesi yerleşkesine giderek elden alabilir, yada tarayıcısından (http://hastanelab.akdeniz.edu.tr/hbysweb/default.aspx) adresine girerek sekmelerden tahlil sonuçlarını öğrenebilir. E-nabız uygulamasından ulaşabilirler.

Akdeniz Üniversitesi Radyoloji Sonuçları Sorgulama

Akdeniz üniversitesi Hastanesinin Radyoloji bölümünden bilgi almak isteyen vatandaşlar, kurum yerleşkesinden sonuçları alabilir. Bunun yanında yerleşkeye gitme imkanı bulunmayan veya kolaylık sağlaması için internet üzerinden sonuçları almak isteyen vatandaşlar, arama motoruna (http://kurumsal.hastane.akdeniz.edu.tr/radyoloji-ve-laboratuvar-sonuclari) yazıp sekmeye girerek burada e-görüntülenme içeriğine tıklayıp açılan sekmede kullanıcı adı kısmına T.C kimlik numarasını yazarak parola kısmına kendilerine ait şifreyi yazarak buradan yeni üyelik oluşturacaklar. E-mail hesaplarına bir kod gönderilecek ve bu kod ile doğrulama yaparak istedikleri sonuçlara ulaşabilecekler.

Akdeniz Üniversitesi Tahlil Sonuçları Sorgulama 2
Akdeniz Üniversitesi Tahlil Sonuçları Sorgulama 2

Akdeniz Üniversitesi Patoloji Sonuçları Öğrenme

Patoloji sonucunu öğrenmek isteyen vatandaşlarımız Akdeniz Üniversitesi Hastanesinin web sitesi üzerinde T.C kimlik numarası ve parolayı yazarak sisteme giriş yapabilirler. Giriş yaptıktan sonra buradan patoloji sonuçlarınızı görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz Akdeniz Üniversitesi Hastanesinin patoloji laboratuvarına giderek burada patoloji sonuçlarınızı alabilirsiniz. Sonuçlarınızı doktorunuza götürebilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

Akdeniz Üniversitesi T.C kimlik no ile Tahlil Sonucu Öğrenme

Akdeniz Üniversitesi Hastanesinden T.C kimlik numarasını yazarak tahlil sonuçlarını öğrenmek isteyen vatandaşlar, Akdeniz Üniversitesinin kendi bünyesindeki (http://hastanelab.akdeniz.edu.tr/HbysWeb/Laboratuvar/LabSonucSorgula_v2.aspx) sitesine giderek buradan T.C. kimlik numarasını ve şifre belirleyerek üye olabilir. Üyeliği isterse sms yöntemiyle ya da e-mail yolu ile gelen güvenlik kodunu girerek siteye giriş yapabilir ve sonuçları öğrenebilirler. Dilerseniz e nabız üzerinden de tahlil sonuçlarınıza ulaşabilirsiniz.

Akdeniz Üniversitesi Laboratuvar sonucu öğrenme

Akdeniz üniversitesi Hastanesinde gerekli tetkikler veren vatandaşlar laboratuvar sonuçlarını öğrenmek için hastane yerleşkesine giderek fiziki olarak öğrenebilirler yada arama motoruna (http://hastanelab.akdeniz.edu.tr/HbysWeb/Default.aspx) adresini yazarak bu adresten e-laboratuvar sekmesine girerek T.C kimlik numarasıyla üye olup buradan sonuçlarını öğrenebilir. Bütün bunların yanında vatandaşlar E-nabız uygulamasına girerek buradan öğrenme seçenekleri de vardır.

Soru – Cevap Bölümü

Akdeniz Üniversitesi hangi ilçelere yakın?

Kültür, Konyaaltı, Pınarbaşı ve Meltem mahallerine yakındır.

Antalya Tıp Fakültesi hangi ilçede?

Antalya Tıp Fakültesi Konyaaltı ilçesinde bulunmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.