E-Nabiz

MHRS Kayıtlı Telefon Numarası Öğrenme

22.04.2022
MHRS Kayıtlı Telefon Numarası Öğrenme

MHRS randevu sistemi, Sağlık Bakanlığı tarafından Türkiye’nin her yerinden rahatlıkla ulaşmayı sağlayan ve verimli bir sağlık hizmeti sunmayı hedefleyen sağlıkta entegrasyon sistemidir. Online şekilde hiç kimseyle temasa geçmeden ve konforlu bir şekilde tüm sağlık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. MHRS randevu hem internet hem de çağrı hattı yoluyla vatandaşlara sorunsuz hizmet etmeyi hedeflemektedir.

MHRS Üyelik Kayıt Bilgileri

MHRS randevu sistemine kayıt olmak oldukça basittir. MHRS ana sayfasına girdiğinizde karşınıza üye ol bölmesi çıkacaktır. Buraya girdiğinizde karşınıza T.C. kimlik numarası, ad soyadı, cinsiyet, doğum tarihi gibi kişisel bilgilerinizi doldurmanız gereken alanlar gelecektir. Bilgilerinizi doldurduktan sonra üyelik şartlarını da onayladıktan sonra MHRS kaydınızı tamamlamış olacaksınız. Sistem sonrasında sizi iletişim bilgilerinizi doldurmanız ve şifrenizi oluşturmanız için başka bir sayfaya yönlendirecektir. MHRS iletişim bilgilerinizi doldurduktan sonra şifrenizi de oluşturduktan sonra arzu ettiğiniz gibi randevu sistemini kullanabilirsiniz.

MHRS Kayıtlı Telefon Numarası

MHRS üyelik kaydı ile kişisel bilgileriniz sisteme kayıt edilmiş olmaktadır. Ancak kullandığınız telefon numarası değişmiş ya da sistemde kayıtlı olan numaranızı unutmuş olabilirsiniz. Bunun için de öncelikle MHRS sisteminde kayıtlı olan telefon numaranızı öğrenmeniz gerekmektedir. Sonuçta yeni telefon numaranızı MHRS randevu sisteminde nasıl aktif hale getireceğinizi merak ediyor olabilirsiniz. Bu amaçla MHRS ana sayfasına girip hesap bilgileri bölmesine yönlenmeniz gerekir. İletişim bilgileri alanında yer alan telefon numaranıza ulaşarak istediğiniz bilgiyi edinebilir, güncellemek isterseniz yine bu alandan revizyon yapabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.