E-Nabiz

MHRS üye ol butonu

23.03.2022
MHRS üye ol butonu

MHRS üye ol butonu nedir ve nasıl kullanılır diye merak ediyor olabilirsiniz. Bu içeriğimizde ilgili konuya göre açıklama yapacağız. Bu sayede sizler de MHRS sistemini kullanmak için mutlaka bu sistemden yararlanabileceksiniz. Daha güvenilir ve hızlı bir şekilde sistemi kullanabileceksiniz.

MHRS Üye Ol Butonu Nedir?

MHRS hem online olarak internet sitesine sahip hem de uygulamaya sahip bir programdır. Bu program sayesinde vatandaşlar direkt olarak sisteme giriş yaparlar. Üye olarak sağlık sistemine ilişkin bilgileri görür ve kendi sağlık işlemlerini tek tık ile çözümleyebilirler. MHRS üye ol butonu da vatandaşların ilgili alandan yararlanmaları için kendi panellerini oluşturmasına yarar.

MHRS Üye Ol Butonu Nasıl Kullanılır?

  • Bunun için siteye giriş yapılır.
  • Ana ekranın sağ üst bölümünde randevu al butonu vardır. Buraya tıklanır.
  • Yeniş ekmede bir giriş paneli açılır. Bu panelde giriş, e-devlet ile giriş ve üye ol butonu bulunmaktadır. Giriş işlemleri önceki üyeler için geçerlidir. Eğer üyelik yok ise ve üyelik oluşturmak istiyor iseniz; e-devlet ile giriş işlemine tıklamak mümkündür. e-devlet şifresi ile ve TC kimlik no su ile sisteme giriş yapılabilir. Eğer üye olmak istiyor iseniz en altta yer alan üye ol butonuna tıklamanız gerekir.
  • TC kimlik no, ad, soyad, cinsiyet, doğum tarihi bilgilerini girmek zorunludur. Doğru ve eksiksiz giriş yapılması gerekir. En altta gizlilik politikasını kabul ettiğinize ilişkin kutucuğun işaretlenmesi gerekir. Onayla dediğiniz zaman, üye ol butonu üzerinden sisteme üye olmuş olursunuz.
  • Böylelikle cep telefonunuza şifre gönderilecektir. TC kimlik no ve şifre ile giriş yapabilirsiniz. Şifreyi sonrasında değiştirmenize izin verilir. MHRS panelini kullanmak için ideal bir alan olacaktır.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.