E-Nabiz

Mhrs biontech aşı randevusu alma

22.03.2022
Mhrs biontech aşı randevusu alma

Merkezi hekim randevusu(MHRS), vatandaşlara muayene randevu hizmeti sunmaktadır. E devlet veya turkiye.gov.tr uygulamaları üzerinden MHRS sistemine giriş yapabilir ve burada koronavirüs için aşı randevusu alabilirsiniz.

Mhrs biontech aşı randevusu alma

Merkezi Hekim Randevu (MHRS) sistemi üzerinden isterseniz web sayfasından isterseniz uygulaması üzerinden hastane ve hekim tercihi yaparak aşı randevularınızı alabilirsiniz. Merkezi Hekim Randevu(MHRS) sistemi üzerinden sadece aşı randevusu değil, diğer randevu işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Sıra beklemeden, hastane ve hekim tercihinizi, dilerseniz bulunduğunuz konuma göre dilerseniz genel arama yöntemi ile alabilirsiniz. Merkezi hekim Randevu (MHRS) sistemi üzerinden Biontech ve Sinovac aşısı için randevu alabilirsiniz.

MHRS’den aşı randevusu almak için iki yol bulunmaktadır.

1) MHRS Web Sitesi Üzerinden Biontech Aşı Randevusu Almak İçin:

MHRS’den Biontech aşısı alabilmek için öncelikle üyeliğiniz yoksa Randevu Al seçeneğini seçtikten sonra açılan ekranda Üye Ol seçeneği ile üye olabilirsiniz. Eğer daha öncesinde MHRS uygulamasına üye olduysanız, hastane ve hekim tercihi yaparak Biontech aşısı için randevularınızı oluşturabilirsiniz.

2) MHRS Uygulaması Üzerinden Biontech Aşı Randevusu Almak İçin:

MHRS uygulamanızı telefonunuza indirerek aşı randevu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. MHRS mobil uygulamasına üyelik kaydınız var ise kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak randevu işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Biontech aşı randevusu için sisteme girdikten sonra, Hastane veya Aile Hekimi randevu seçeneğinin ardından aşı seçeneğinizi Biontech olarak seçtikten sonra, randevu işleminizi onaylayabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.