E-Nabiz

182 MHRS Telefon Numarası Hatası

28.02.2022
182 MHRS Telefon Numarası Hatası

182 MHRS telefon numarası hatası, alo 182 neden meşgul, 182 çalışmıyor ne yapmalıyım, 182 mhrs telefon numarası değiştirme, 182 Randevu neden alınmıyor ve 182 randevu alma cevap vermiyor gibi sorular hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Merkezi Hekim Randevu Sistemi hastalar için en kolay randevu alma seçeneklerinden birisidir. Randevu işlemlerinizi gerçekleştirirken üye olma esnasında veya Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) sisteminde cep telefonunuzun kayıtlı olması gerekmektedir. Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) sistemine giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede profilinizin bulunduğu alanda yer alan kutucuğa tıklamanız gerekmektedir. Bu kutucuğa tıkladıktan sonra kategorilerde yer alan hesap bilgilerim isimli kategoriden kişisel bilgilerinizi değiştirebilir veya güncelleyebilirsiniz.

182 MHRS Telefon Numarası Hatası

Burada yer alan bilgilerinizi güncellemeniz durumunda Alo 182 hattında bir takım sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Özellikle randevu işlemleriniz esnasında telefonunuza gelen SMS kodlarını onaylayamayabilirsiniz veya randevu aldığınız esnada sisteme kayıtlı herhangi bir numara bulunmadığı için telefonunuza SMS olarak randevu bilgileriniz düşmeyebilir.

Merkezi Hekim Randevu sisteminde ana sayfasında yer alan profil kutucuğunu tıklayarak ilgili alanda bulunan hesap bilgilerim kategorisinden cep telefon numaranızı ekleyebilir veya güncelleyebilirsiniz. Burada sisteme cep telefon numaranızı ekleyebilirsiniz. Telefon numaranızı ekleyip veya güncelledikten sonra Alo 182 hattından herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Numaranız MHRS sisteminde kayıtlı değilse veya güncellenmemiş ise operatör tarafından size sistemde herhangi bir kayıtlı numara bulunmadığını söyleyecektir. numara güncelleme işlemlerinizi Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) web sayfası üzerinden güncelleyebilirsiniz. Telefon numaranızı güncellemeniz durumunda Alo 182 hattından herhangi bir sorun yaşamazsınız telefonunuzun güncel olması randevu bilgilerinizin telefonunuza iletilmesi açısından oldukça önemlidir. Merkezi Hekim Randevu Sisteminde (MHRS) cep telefon numaranızı özellikle güncel tutmaya özen göstermeniz gerekmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.