E-Nabiz

MHRS Aynı Gün Randevu Alma

20.04.2022
MHRS Aynı Gün Randevu Alma

Gelişen teknoloji sayesinde birçok işimizi artık online bir şekilde yapabiliyoruz. Bu işler arasında MHRS randevu alma işlemi de yer alıyor. Dilerseniz online web sitesi, dilerseniz mobil uygulama, dilerseniz de direkt arayarak randevu alabileceğiniz MHRS yani Merkezi Hekim Randevu Sistemi, uzun süre hastane sırası beklemenizi engelliyor.

MHRS aynı gün randevu alma işlemi de çoğu vatandaş tarafından sorulan ve aynı gün randevu alınıp alınamayacağı tartışılan bir konudur. Peki MHRS aynı güne randevu alınabilir mi?

MHRS Aynı Güne Randevu Alınabilir Mi

MHRS üzerinden maalesef ki aynı güne randevu alabilmeniz mümkün değildir. MHRS randevularınızı, randevu aldığınız gün için; en erken 1 gün sonrasına veya en geç 15 gün sonrasına alabilirsiniz. Gece saat 24.00’ü 1 dakika dahi geçerse randevularınız yeni gün içinde alınmış olur ve ertesi güne randevunuzu alabilirsiniz. Bu nedenle randevu alacağınız saate de dikkat etmeniz gerekir.

İlgili yazı: MHRS gece randevu alma

MHRS randevunuzu almak için, Alo 184’ü arayabilirsiniz. Bu sayede randevularınızı kısa bir süre içerisinde direkt iletişime geçerek alabilirsiniz. Randevu alırken, T.C kimlik bilgilerinizi belirtmeniz ve sizlere verilen hastaneyi, randevu saatinizi not etmeniz gerekir.

MHRS Aynı Gün İçin Kaç Randevu Alınabilir

MHRS sistemi üzerinden aynı gün ve aynı kurum için alabileceğiniz randevu sayısı kısıtlıdır. Aynı gün ve aynı kurum için 2 tane randevu alabilmeniz mümkündür. Ancak bu durum farklı kurumlarda değişir. Aynı gün için farklı kurumlara alacağınız randevu sayısı için herhangi bir kısıtlama yoktur.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.