E-Nabiz

Lustral Yeni Başlayanlar

18.01.2023
Lustral Yeni Başlayanlar

Lustral, anksiyete bozukluğu, depresyon, travma sonrasında stres bozukluğu ve obsesif kompulsif bozukluk hastalığı olan, ayrıca etken maddesi sertalin olan ve SSRI grubundan antidepresan bir ilaçtır. Seralin, mison ve selectra gibi ilaçlarda zamanla lustral’in eş değerin ilaçları olarak ecza depolarında yerini almıştır. Lustral kullanıldığı doz miktarına göre dopamin ve noadrenalin artışına da etki etmektedir.

10 yıldır lustral kullanan hastalar için 10 yıldır lustral kullanıyorum hayatımı değiştirdi makaleme göz atmaızda fayda vardır.

Lustral 50 mg Yeni Başlayanlar

Bildiğiniz gibi lustral ilacının dozuna göre bir çok farklı mg’da dozajına göre tabletleri bulunmaktadır. Bugün sizlere lustral 50 mg ilacına yeni başlayanların tecrübelerini anlatacağım. Önce lustral 50 mg ve diğer lustral ilaçlarını kullanmak isteyen antidepresan hastalar bu ilacı istediği gibi eczaneden parayla satın alamamaktadır. Lustral ilaçlarını aile hekiminden de istenildiği takdirde reçete edemezsiniz.

Lustral ilacını psikiyatri doktorundan randevu alınarak muayene olduktan sonra doktorun gerek görmesi halinde reçete edilebilir. Lustral’in farklı doz mg’leri olduğu için doktor kontrolü olmadan doz artırmak veya düşürmek tehlikeli olabilir. Doktor kontrolü olmadan ilacın kullanımını da bırakmak beyinde ciddi hasarlara neden olabilir. Ki bu yüzdendir uzman psikiyatri doktorları tarafından reçete edilmektedir.

Lustral Kullanıp İyileşenler

Tabi lustral kullanıp bu ilacın etkisiyle iyileşen birçok antidepresan ve öfke hastası da bulunmaktadır. Lustral kullanıp iyileşenlerin sayısı da göz ardı edilemeyecek kadar yüksek bir rakamdır. Lustral ilacının farklı dozları olduğunu yukarıda söylemiştim. Şimdi bu ilaçların fiyatlarını sizlere aşağıda listeli şekilde göstermek istiyorum.

  • Lustral 50 mg fiyat: 83.50 TL(28 tablet)
  • Lustral 50 mg fiyat: 93.89 TL(56 tablet)
  • Lustral special 100 mg: 112.52 TL(28 film tablet)

Lustrale yeni başlayanların sözlerini sizler için derledik.

kullanıcı a.d: Kullanıcıya doktoru tarafından reçete edilen antidepresan ilacını kilo yapar korkusuyla almış ve düşündüğü gibi olmamış kilo almamış.

kullanıcı m.y: Bu kullanıcı ilk başlarda çok uyku getirdiğini dile getirip ama sonrasında sakinleştiren bir ilaç olduğunu vurduladı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.