E-Nabiz

E-nabız Form Tanımlamıyor

16.01.2023
E-nabız Form Tanımlamıyor

Covid-19 kapsamında geliştirilen aşıları yaptırmak isteyen vatandaşlarımız E-Nabız sistemi üzerinden bir sorunla karşı karşıya gelmektedir. Özellikle 18 yaş altı aşı isteyen vatandaşlar için ortaya çıkan bu sorun; aşı için dijital onam formunun tanımlanmamasıdır. “E-Nabız form tanımlamıyor nedir?” sorusuna sizlerle birlikte yanıtlar arayacağız. Şimdi sorunun derinliklerine doğru inelim.

E-Nabız Form Tanımlanmıyor Nedir?

E-Nabız üzerinden aşı randevusu almak için öncelikle izlemeniz gereken birkaç adım bulunmaktır. Bu adımları izlerken karşınıza çıkan bilgilendirme ve onam formunu onayladıktan sonra aşı randevusu oluşturabilirsiniz. Onam formu sistemde sizlere tanımlanmamış gözüküyor ise üzülerek söylüyoruz ki maalesef aşı randevusu alamazsınız. Konu ile ilgili şikayetleri araştırdığımızda genellikle 18 yaş altı vatandaşların E-Nabız form tanımlanmıyor nedir? sorusunu sıkça sorduğuna rastlamaktayız.

Aşı Randevusu Almak İçin Form Duvarını Aşın

E-Nabız sistemi üzerinden aşı randevusu alırken form engeli ile karşı karşıya geldiyseniz;

  1. İlk olarak E-Nabız geri bildirim sistemini kullanarak şikayetinizi bildirebilirsiniz. Eğer ki sistem üzerinden düzeltilebilecek bir hata ise geri bildirim sayesinde sorununuzu çözüme kavuşturabilirsiniz.
  2. E-Nabız destek hattı olan E-Sağlık Daire Başkanlığı ile iletişime geçerek sorununuzu arz edebilirsiniz.
  3. Tarafınıza aşı onam formu tanımlanmamış gözüküyor ise E-Nabız uygulamasının güncellemesini kontrol edebilirsiniz. Uygulama telefonunuzda son güncel sürümünü kullanıyor ise kaldırıp tekrar yükleyebilirsiniz. Çünkü; formlar “javascript” kodları ile çalıştığından uygulamayı kaldırıp tekrar yüklemeniz halinde onam formunun tarafınıza tanımlanma ihtimali bulunmaktadır.
  4. Son olarak onam formu sorununu telefonunuzda yaşıyorsanız bilgisayar üzerinden aşı randevusu almayı denemenizi tavsiye ederiz.

Tüm bu sıralı maddelerden birinin sorununuzu çözeceğinizden eminiz. Sizler de anlatmış olduğumuz yöntemlerden birini kullanarak E-Nabız form tanımlanmıyor nedir? sorusuna yanıtlar bulmuş olacaksınız. Ayrıca aşı randevusu almak için onam formu duvarını aşacaksınız. Hepizine sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.