E-Nabiz

MHRS Online Randevu Alabilirsiniz, MHRS Vatandaş Girişi

22.02.2022
MHRS Online Randevu Alabilirsiniz, MHRS Vatandaş Girişi

MHRS online randevu alabilirsiniz, MHRS hastane randevusu nasıl alınır, Mhrs randevu nasıl iptal edilir, MHRS vatandaş girişi, MHRS online randevu, hastane randevusu almanın en kolay yolu nedir, mhrs.gov.tr ’den T.C kimlik no ve mhrs şifrenizle, mhrs mobil cep telefonu uygulaması, MHRS aşı aandevusu alma, mhrs.turkiye.gov.tr ’den e-devlet şifrenizle, MHRS aile hekimi randevusu alma ve MHRS hastane randevusu alma gibi sorular hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Gelişen teknoloji ile birlikte dijital çağ denen bir dönemi yaşıyoruz. Dijital çağın birçok konuda bizlere avantaj ve kolaylık sağladığını söyleyebiliriz. Bu kolaylıklardan birine örnek vermek gerekirse online olarak alabildiğimiz hastane randevularını gösterebiliriz. Peki online randevu nasıl alınır? MHRS sistemine nasıl giriş yapılır? Bu yazımızda sizin için bu soruları cevapladık.

MHRS Online Randevu Alabilirsiniz, MHRS Vatandaş Girişi

Mhrs online randevu alabilmeniz için öncelikle e devlet şifresine sahip olmanız gerekmektedir. Mhrs e devlet randevu oluşturma işlemini sadece e devlet şifreniz ile yapmanız mümkün. Mhrs vatandaş giriş linkine giderek açılan ekranda e devlet ile giriş seçeneğine tıkladığınızda sizden istenen T.C kimlik numaranız ve e devlet şifre bilgilerinizi yazarak, uygulamaya git seçeneğine basarak MHRS sistemine giriş yapabilirsiniz.

Link: Mhrs randevu al

MHRS Online Randevu

T.C kimlik numaranız ve e devlet şifreniz ile MHRS sistemine giriş yaptıktan karşınıza çıkan seçenekler şunlardır;

  1. Aşı Randevusu Al
  2. Aile Hekim Randevusu Al
  3. Hastane Randevusu Al

Bu seçeneklerden ihtiyacınız olana tıklayarak sizden istenen bilgilerle randevunuzu oluşturabilirsiniz.

MHRS Aşı Randevusu Alma

MHRS aşı randevu alma seçeneğine tıkladığınızda üç farklı tip aşı ismi göreceksiniz. Bunlardan hangi aşıyı vurulmak istiyorsanız onu seçebilirsiniz. Seçtiğiniz aşı tipinden sonra karşınıza çıkan ekrandan aşıyı hastanede ya da isterseniz aile hekimliğinizde vurulup vurulmayacağını belirleyebilirsiniz. Daha sonra il ve hastane bilgilerinizi girerek mhrs aşı randevunuzu oluşturabilirsiniz.

MHRS Aile Hekimi Randevusu Alma

Aile hekimi randevusu al seçeneğine tıkladığınızda karşınıza tıkan ekrandan ihtiyacınıza göre seçim yapabilirsiniz.

MHRS Hastane Randevusu Alma

MHRS hastane randevusu alma seçeneğine tıkladığınızda il olarak bulunduğunuz konuma göre ya da Türkiye geneli bir arama yaparak istediğiniz hastaneden müsaittik durumuna göre randevu oluşturabilirsiniz. Konuma göre aramada sizin bulunduğunuz konuma en yakın hastane için arama yapılmaktadır. Eğer siz farklı bir il, ilçe ya da size yakın olmayan başka bir hastaneden randevu oluşturmak istiyorsanız genel arama seçeneğine tıklamanız gerekmektedir. Genel arama seçeneğine tıkladıktan sonra sizden istenen bilgileri girerek randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.