E-Nabiz

Medipol Üniversitesi Hastanesi Tahlil Sonuçları Sorgulama

12.01.2022
Medipol Üniversitesi Hastanesi Tahlil Sonuçları Sorgulama

Diğer tüm hastanelerimizde olduğu gibi Medipol Hastanesinde de birçok tahlil yapılmaktadır. Kan alma, röntgen, radyoloji, gibi birçok test Medipol Hastanesinde de yapılmaktadır. Doktorlar hastalarına tanı koyabilmek adına birçok test isteyebilirler. Bu testler tanı koyulduktan sonra da devam edebilir. Hastalığın ilerleyiş süreci hastanın vücudunda ki değişimler adına bu tetkikler yapılmaya devam eder.

Medipol Üniversitesi Hastanesi tahlil sonuçları sorgulama 2022 sonuç öğrenme

Medipol Hastanesinde yaptıracağınız testlere T.C kimlik numaranız ile giriş yapacağınız e nabız üzerinden veya hastanenin laboratuvar bölümünden ulaşabilirsiniz. Yine hastanenin web sitesinden de tahlil sonuçlarınıza ulaşabilirsiniz. Veya ilgili bölümün sekreterliğinden dilediğiniz tahlil sonucunuza ulaşabilirsiniz.

Cep telefonunuzun arama motoruna Medipol Hastanesi tahlil sonuçları yazarak karşınıza çıkan ilk sayfaya giriş yapıyorsunuz. Ana sayfada sağ tarafta yer alan online işlemler menüsüne tıklıyorsunuz. Açılan sayfada en üstte yer alan sonuçlar bölümünden hastanenin web sitesine üye olarak veya üyeliğiniz varsa tahlil sonuçlarınıza bu sekmeden ulaşabilir veya indirebilirsiniz.

Hastaneye ait olan 444 70 44 numaralı telefondan tahlil sonuçlarınız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Medipol Hastanesi online laboratuvar sonuçları nasıl öğrenilir?

Medipol Hastanesinde yaptıracağınız testlere T.C kimlik numaranız ile giriş yapacağınız e nabız üzerinden ana sayfada yer alan tahlillerim kategorisinden ulaşabilir geçmiş testlerinizle karşılaştırma yapabilirsiniz. Dilerseniz tahlil sonuçlarınızı indirebilirsiniz.

Medipol Hastanesinde yaptıracağınız laboratuvar sonuçlarınıza hastanenin web sitesinden ulaşabilirsiniz. Ana sayfada sağ sekmede bulunan online işlemler menüsünde yukarıda bulunan sonuçlarım kategorisinden ulaşabilirsiniz. Hastanenin web sayfasından üyelik işlemlerinizi tamamlayarak dilediğiniz tahlil, laboratuvar sonuçlarınıza ulaşabilirsiniz.

Medipol Hastanesine ait olan 444 70 44 numaralı telefonu arayarak tahlil sonuçları, laboratuvar sonuçlarınız ve hastane hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Medipol Hastanesi covid test sonucu nasıl öğrenilir?

Birçok hastanede olduğu gibi Medipol Hastanesinde de Covid testi yapılmaktadır. Medipol Hastanesinde yaptıracağınız Covid test sonuçlarınıza e nabız üzerinden ulaşabilirsiniz. T.C kimlik numarası veya aile hekiminizden alacağınız tek kullanımlık erişim kodu ile e nabıza giriş yapmalısınız. Ana sayda yer alan tahlillerim kategorisinden Covid test sonucunuza ulaşabilirsiniz.

Medipol Üniversitesi Hastanesi Tahlil Sonuçları Sorgulama 2
Medipol Üniversitesi Hastanesi Tahlil Sonuçları Sorgulama 2

Medipol Hastanesinin web sitesine giriş yaparak sağ tarafta bulunan online işlemlerden sonuçlarım kategorisi ile Covid ve daha birçok test sonucunuza ulaşabilirsiniz.

Medipol Hastanesine ait 444 70 44 numaralı telefondan Covid test sonucunuz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Medipol Hastanesinden nasıl randevu alınır?

Öncelikle hastanenin web sitesine giriş yapmalısınız. Ana sayfada yer alan online işlemler menüsüne giriş yapıyorsunuz. Daha sonrasında ise yukarı kategorilerde yer alan randevu seçeneğine tıklıyorsunuz. Açılan sayfa da yer alan doktor veya tıbbi birim, hastane adı seçerek ilerliyorsunuz. Sonrasında ilgili tarih ve saat seçerek randevunuzu tamamlıyorsunuz.

Dilerseniz hastaneye ait 444 70 44 numaralı telefondan hastane randevu detayları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Medipol Hastanesi radyoloji görüntüleri nasıl sorgulanır?

Medipol Hastanesinde yaptıracağınız radyoloji görüntülerinize hastanenin web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Hastanenin web sitesi üzerinden online işlemlerden sonuçlar kategorisinden istediğiniz radyoloji görüntülerinize ulaşabilirsiniz.

Radyoloji görüntülerinize e nabız üzerinden ulaşabilirsiniz. E nabız ana sayfa da bulunan radyolojik görüntülerim kategorisinden ulaşabilir eski radyolojik görüntülerinizle karşılaştırabilirsiniz.

Dilerseniz Medipol Hastanesine ait 444 70 44 numaralı telefonu arayarak radyolojik görüntüleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Soru – Cevap Bölümü

Medipol Hastanesi hangi şehirlerde var?

Medipol Hastanesi İstanbul şubeleri; bağcılar, esenler, çamlıca, vatan, fındıkzade, koşuyolu, sefaköy, pendik, unkapanı, bahçelievler’dir.

Medipol Hastanesi iletişim numarası nedir?

Medipol Hastanesinin iletişim numarası 444 70 44’dir.

Medipol Üniversitesi Hastanesinde covid testi yapılır mı?

Medipol Hastanelerinde covid testi yapılmaktadır.

Medipol Hastanesi ücretli mi?

Medipol Hastanesi bölümlere göre farklılık göstermek koşulu ile ücretlidir. Sgk ile anlaşmalı bir hastanedir.

Medipol Üniversitesi Hastanesi kime ait?

Medipol Hastanesi Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya aittir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.