E-Nabiz

E-Nabız tahlil sonuç gizlenmiştir ne demek

09.01.2023
E-Nabız tahlil sonuç gizlenmiştir ne demek

E-Nabız tahlil sonuç gizlenmiştir ne demek, e-nabız tahlil sonuç gizlenmiştir sorunu, mukus sonuç gizlenmiştir, e nabız lipemik sonuç gizlenmiştir, ikterik sonuç gizlenmiştir, hemoliz sonuç gizlenmiştir, kan üre azotu bun, bakteri koları çubukları, hemoglobin, other b, kanda uıbc, albümin sonuç ve e nabız sonuç ektedir gibi sorular hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Sağlık sistemi olarak milyonlarca vatandaşın kullanımına sunulan e-nabız sistemi kişilerin tüm sağlık bilgilerini kontrol ettiği ve bilgilerine kolaylıkla eriştiği bir sistemdir.

E-Nabız tahlil sonuç gizlenmiştir ne demek

Son derece kolay ve kullanışlı olan e-Nabız uygulamasında vatandaşlar aynı zamanda tahlil sonuçlarını da görüntüleyebilmektedir. Bazı durumlarda ise e-Nabız sisteminde tahlil sonuçlarının gizlendiği görülmektedir.

Bu gibi sorunlarla karşı karşıya kalındığı zamanlarda e-nabız sistemi üzerinden profil resmine tıklanarak aşağıdaki adımları takip etmek gerekir:

 • E-Nabız sistemine giriş yaptıktan sonra menülerde bulunan Tahlillerim menüsüne giriş yapmak gerekir.
 • Bu işlemin ardından ise ziyaretlerim menüsü içine giriş yapmak gerekir. Bu kısımda yer alan “Profilimde Görümesin” seçeneği yer almaktadır.
 • Sistemde yer alan sorunlardan biri olan E-Nabız tahlil sonuç gizlenmiştir sorunu için e-Devlet üzerinden sisteme giriş yapılması ve gizlenme olayının değiştirilmesi gerekmektedir.

Tüm bu adımlar sayesinde e-Nabız sistemindeki çıkabilecek sorunlardan biri olan E-Nabız tahlil sonuç gizlenmiştir sorunu böylelikle kısa süre içerisinde kolay biçimde çözüme kavuşturulacaktır.

Soru Cevap Bölümü

E Nabızda tahlil sonuçlarımı nasıl görebilirim?

E nabız tahlil sonuçlarını görmek için T.C Kimlik numarası ve şifre ile giriş yaptıktan sonra ekranın sağ tarafında bulunan Akıllı Asistan bölümünden Tahlillerim tuşuna bastıktan sonra tahlilleri görüntüleyebilirsiniz.

E Nabızdan tahlil nasıl silinir?

 • E-nabız tahlilleri silmek için uygulamaya giriş yapın. Daha sonra Hastane ziyaretler bölümünden profilimde gözükmesin seçtikten sonra profilden silinir.

E-Nabız sonuç ektedir ne demektir?

 • E-nabız tahlil sonuçları ekte bulunmaktadır. Referans değerleri yazmamaktadır.

E-Nabız tahlil sonuçları kırmızı ne demektir?

 • E-nabız tahlil sonuçları kırmızı yazıldığında normal olarak ifade edilmektedir. Test sonuçlarında herhangi bir sorun görünmemektedir.

E-Nabız tahlil sonuçlarını göremiyorum ne yapmam gerekiyor?

 • E-Nabız tahlil sonuçlarını görmek için enabiz.gov.tr adresine giriş yaptıktan sonra hastane ziyaretler ekranından profilimde görünmesini seçiyoruz.

E nabız kan tahlilinde lipemik sonuç gizlenmiştir ne demek?

 • Kan tahlillerinde lipemik sonuç gizlenmiştir, lipilerin vücuttaki kan dolaşımında aşırı düzeyde bulunmasından dolayı ortaya çıkar. Bu durum lipemik seruma da yol açabiliyor
Yorumlar
 1. zoritoler imol dedi ki:

  Thank you for the good writeup. It in reality used to be a enjoyment account it. Look advanced to far introduced agreeable from you! However, how could we keep in touch?

 2. Admin dedi ki:

  Bizlere yorum kısmından 7/24 ulaşabilirsiniz.

 3. Mümtaz KAYA dedi ki:

  Sonuç kısmı ektedir diyor ne yapmamız gerekiyor

  1. Admin dedi ki:

   merhabalar mümtaz bey ekler kısmından tahlili indirmeniz gerekiyor.

 4. Dilek dedi ki:

  Bugün verdiğim kan tahlili sonucunda 3 değerde sonuç gizlenmiştir yazıyor ama diğer sonuçlar görünüyor. Sonuçlarım gizli değil yani ayarlara gitmekte bir şey degiştirmiyor. Nedendir?

  1. gül dedi ki:

   nasil bir yol izlediniz? şuan aynı durumu yaşıyorum. üstüne tıkladığım zaman da lipemik yazıyor birinde, digerlerinde de hipoliz yazıyor.

   1. Eda dedi ki:

    Sizde ne çıktı aynı şey bende de çıkıyor

 5. ramazan dedi ki:

  sonuç ektedir yazıyor ama ekler kısmını nulamıyorum