E-Nabiz

Lyrica Psikiyatri Doktoru Yazar mı

18.01.2023
Lyrica Psikiyatri Doktoru Yazar mı

Lyrica psikiyatri doktoru yazar mı, lyrica aile hekimi yazabilir mi, lyrica 300 aile hekimi yazabilir mi ve lyrica kimler reçete edebilir gibi sorular hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Lyrica içerisinde yer alan pregabalin etken maddesiyle ilk olarak sinirler meydana gelen hasardan kaynaklı nöropatik ağrının tedavisinde kullanılan yeşil reçeteye tabi bir ilaçtır.

Lyrica psikiyatri doktoru yazar mı

İlacın etkisi sinirsel iletişimin değiştirilerek hastanın nöbetlerini azaltmaktır. Daha sık olarak şeker hastalığından ve zona vb. virüslerden kaynaklanan sinir ağrıları, anksiyete ve fibromiyalji rahatsızlıklarında ve epilepsi nöbetlerinin azaltılmasında kullanılır. Lyrica oldukça dikkatli kullanılması gereken bir ilaçtır. Dolayısıyla mutlaka uzman bir hekimin ilacı reçete etmesi halinde ilaç kullanılmalıdır.

Lyrica’yı Kimler Reçete Edebilir

Lyrica içeriğinde pregabalin etken maddesi içeren bir ilaç türüdür. Dolayısıyla içerisinde pregabalin ve gabapentin türü etken maddelerin yer aldığı ilaçlar fibromiyalji, kronik kas iskelet ağrıları ve nöropatik ağrı teşhisleri ile sadece 3. Basamak sayıların üniversite hastanelerinde çıkarılacak sağlık kurulu raporuyla ve uzman hekimler tarafından reçete edilmesi halinde eczanelerden temin edilebilir.

Lyrica 300 mg reçetesiz satın al

Lyrica ilacını alabilmeniz için Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Psikiyatri, Beyin Cerrahisi, Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzman hekimlerinin yer aldığı sağlık kurulu raporu ve bu uzmanlığa sahip hekimler tarafından reçete edilmesi halinde eczanelerden satın alınabilir. Dolayısıyla bu ilacı kullanabilmeniz için öncelikli bir üniversite hastanesinin yukarıda belirtilen uzmanlıklarına tedavi olmanız ve hastalığınız ile ilgili bir sağlık kurulu raporu almanız gerekmektedir. Ardından bu uzmanlar tarafından yazılan reçete ile ilacınızı alabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.