E-Nabiz

Zorante Krem Reçetesiz Satılır mı

22.11.2022
Zorante Krem Reçetesiz Satılır mı

Zorante krem, 30 ve 60 gram olarak alüminyum tüp içerisinde sedef hastalıklarının tedavisinde ve sivilceli hastaların tedavisinde kullanılan bir kremdir. Zorante krem reçetesiz satılır mı? Zorante krem, normal reçeteli olması nedeniyle bu ilacı SGK karşılamamaktadır. Bundan dolayı reçetesiz olarak satılmaktadır. Zorante krem reçeteli mi? Zorante krem sedef hastalığı tarafından etkilenen yere uygulanır. İltihaplı deriye asla uygulamayınız. Zorante kullanırken yanında güneş kremi de kullanmanız gerekir. Zorante krem normal reçeteli ilaçlar grubunda yer almaktadır. Yani reçetesiz olmaktadır.

Vitaminler reçetesiz satılır mı

Duş aldıktan sonra zorante krem kullanmayı düşünüyorsanız cildinizi iyice kurulayınız. Kremi sürdüğünüz yere bant veya kıyafet örtmeyin. Zorante krem kullanmadan önce cilt bakımı ürünlerini de kullanmayınız. Derinizde tahriş meydana gelmesi durumunda zorante kullanımını kesin.

Zorante Krem Reçetesiz Alınır mı

Zorante kremi kullanmak için ilk olarak sedef hastalığı nedeniyle meydana gelen yeri temizleyin. Daha sonra cildinizi kurulayın. Gece yatmadan önce etkilenen yere ince tabaka halinde sürünüz ve ovalayınız. Bu işlemi bir yıl süreyle uygulamak gerekir. Zorante kremi düzenli kullanmanız durumunda yararını göreceksiniz. Zorante krem reçetesiz alınır mı? Zorante krem normal reçeteli olmasından dolayı eczaelerden reçetesiz olarak alabilirsiniz. Zorante krem eczaneden alınır mı? Zorante kremi SGK karşılamadığı için eczanelerden ücret ödeyerek kolayca alabilirsiniz. Doktorunuz başka bir kullanma talimatı vermediyse, kullanma kılavuzuna göre kremi kullanmak uygun olur.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.