E-Nabiz

E-nabız birincil telefon numarası silme

14.01.2023
E-nabız birincil telefon numarası silme

E-Nabız sistemine cep telefon numaranızı rahatlıkla ekleyebilirsiniz. Bu yazıda e-Nabız sitemi üzerine telefon numaranızı nasıl ekleyebilirsiniz kısaca aktarılacaktır.

E-nabız birincil telefon numarası silme nasıl yapılır

E-Nabız sistemine ilk giriş yaptığınızda sisteme otomatik olarak numaranızı da verirsiniz. Sonra o numaraya bir onay kodu gelir ve ardından e-Nabız kişisel sağlık sistemine üye olmuş olursunuz. Ancak eski numaranızı değiştirmek ve yeni bir numara eklemek istiyorsanız aynı hesap üzerinden yapacağınız birkaç adım vardır. Bunlar da kısaca aşağıdaki gibidir:

  • İnternetin bağlı olduğu bir cihaz üzerinden e-Nabız kişisel sağlık sistemi profilinize giriş yapın.
  • Ardından sağ üst köşede profil bilgilerinize ait bir bölüm var. Oraya giriş yapın.
  • Profilinize girdikten sonra orada kişisel bilgilerinizin olduğu bir ekranla karşılaşacaksınız. Oradan telefon numaranızın kenarında yer alan “düzenle” seçeneğine tıklayın.
  • Oraya giriş yaptıktan sonra eski telefon numaranız ekranda birincil numara olarak görünecektir. Siz aşağısına yeni eklemek istediğiniz numarayı da yazabilir onay kodu alabilir ve rahatlıkla kaydedebilirsiniz. E-Nabız üzerine yeni bir telefon numarası için izleyeceğiniz adım bu kadardır. Sayfayı yeniledikten veyahut yeniden giriş yaptıktan sonra ekranda eklediğiniz numara da ikincil numara olarak görünecektir.

Eğer yeni numaranızı birincil numara yapmak isterseniz birincil numaranızı silin ve sayfayı yenileyin. Yeni eklediğiniz numara birincil olarak görünecektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.