E-Nabiz

Hekim Artık MHRS Kapsamında Hizmet Vermemektedir Ne Demek

15.12.2022
Hekim Artık MHRS Kapsamında Hizmet Vermemektedir Ne Demek

Merkezi hekim randevu sisteminden aynı anda yararlanan binlerce kişi vardır. Yoğunluk fazla olduğundan dolayı insanlar aradıkları bölüme ya da hekime uygun randevu bulabilmek için yarış içindedir. Bazı kullanıcılar randevu aradıklarında hekim artık mhrs kapsamında hizmet vermemektedir ne demek uyarısı ile karşılaşabilirler. Bu uyarı hekimin cetvelinin kapalı olduğu manasına gelir. Yani o hekim için merkezi hekim randevu sistemine açık açık cetvele sahip değildir.

Endodonti randevu alma

Hastalar randevu almak istediklerinde hekimin bunun için onay vermiş olması gerekir. Aksi halde randevu almak mümkün olmayacaktır. Bu sebeple bazı kullanıcılar aradığınız kriterlere uygun randevu bulunamamıştır uyarısıyla da karşılaşırlar. Bu tür durumlarda hastalar 7 gün 24 saat ya da hafta içi günlerde mesai saatleri içerisinde bildirim gelecek şekilde o arama için talep oluşturabilirler.

Aradığınız Kriterlere Uygun Randevu Bulunamamıştır

Hastalar pratik bir yöntem olan mhrs ile randevu almak istediklerinde randevu bulamama sorununu sıklıkla yaşarlar. Bu tür durumlarda o hastanede ve poliklinikte boş yer olmadığı uyarısı verilir. Rnd 6101 ne demek diye baktığınızda hastaların bir kısmının bu uyarı ile karşılaştığı görülür. Bu tür uyarı hallerinde daha rahat randevu alabilmek için hastalar genellikle randevularını gece saat 12’den sonra almayı denerler. MHRS randevusu ne zaman sıfırlanıyor diye araştırıldığında tüm muayene saatlerinin saat 16:00 itibariyle sıfırlandığı görülür. Bu saat boş randevu bulmak isteyenler için en uygun zamandır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.