E-Nabiz

Dokuz Eylül Üniversitesi Tahlil Sonuçları Sorgulama

29.12.2021
Dokuz Eylül Üniversitesi Tahlil Sonuçları Sorgulama

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi gibi birçok hastanede muayene edilen hastaların tanılarını koyabilmek adına birtakım tahliller istenmektedir. Son dönemlerde özellikle Araştırma Hastanesi unvanına doğru adım atıldığını düşünürsek hastalıklar üzerinde ne kadar çok tetkik yapıldığının bir göstergesidir.

Dokuz Eylül Üniversitesi Tahlil Sonuçları Sorgulama 2023 Sonuç Öğrenme

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesinden tahlil sonuçlarınızı e nabız üzerinden( https://enabiz.gov.tr/) T.C kimlik numaranızı ve e nabız şifrenizi girerek ana sayfa da bulunan tahlillerim sekmesinden ulaşabilirsiniz. E nabız kaydınız yoksa aile hekiminize telefon kaydınızı yaptırarak alacağınız tek kullanımlık erişim kodu ile giriş sağlayabilirsiniz.

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi web sitesi (http://e-hastane.deu.edu.tr/hastane/laboratuar) üzerinden T.C kimlik no, protokol no ve güvenlik kodunuzu girerek tahlil sonuçlarınıza ulaşabilirsiniz. Dilerseniz tahlil sonuçlarınızı bu iki yol dışında hastaneye gidip tahlil sonuçlarınızı alarak doktorunuzla görüşüp tahlil üzerine detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dokuz Eylül Üniversitesi Tahlil Sonuçları Sorgulama 2
Dokuz Eylül Üniversitesi Tahlil Sonuçları Sorgulama 2

Dokuz Eylül Üniversitesi Laboratuvar Sonuçları Öğrenme

Dokuz eylül üniversitesine ait web sayfası üzerinden merkez laboratuvar sonuçları, radyoloji görüntülenme sonuçları ve patoloji sonuçlarınızı T.C kimlik no, protokol no ve güvenlik kodunu görüntüleyerek inceleyebilir veya hastaneden laboratuvar sonuçlarınızı alarak doktorunuzdan sonuçlarınızla alakalı detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Dokuz Eylül Üniversitesi Covid Test Sonucu Nasıl Öğrenilir?

Test sonucunuzu e nabız sisteminden öğrenebilirsiniz. E nabız sisteminden online olarak görüntüleyebilirsiniz. T.C kimlik numaranız ve e nabız şifrenizle giriş yaparak test sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Dokuz Eylül Üniversitesi Radyoloji Sonuçları Nasıl Öğrenilir?

Dokuz Eylül Üniversitesinden tetkik görüntülerinize ulaşabilirsiniz. Ana sayfada bulunan tetkik sonuçlarım sekmesine tıkladığınız zaman açılan sayfaya T.C kimlik no barkod no ve güvenlik kodunu yazarak radyoloji sonuçlarınızı görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz hastaneye giderek sonuç almadan radyoloji sonuçlarınızı alabilir doktorunuza danışabilirsiniz.

Dokuz Eylül Üniversitesi MR Randevusu Nasıl Alınır?

Dokuz eylül üniversitesi web sayfasından ilgili bölümden T.C kimlik numaranızı girerek randevu alabilir veya (0232) 412 98 98 nolu telefon numarasından randevunuzu alabilirsiniz. Veya hastaneye giderek ilgili bölümden sıra numarası alarak randevu tarihinizi oluşturabilirsiniz.

Dokuz Eylül Üniversitesinden Nasıl Randevu Alınabilir?

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesine randevu almak için ilk yol http://e-hastane.deu.edu.tr/hastane/polrandevu/ sitesine giriş yapabilirsiniz. Sonrasında yan kategori de bulunan randevu alma bölümüne T.C kimlik numaranızı ve telefon numaranız ile giriş yapmalısınız. E randevu sistemi için 19:00 ve 23:59 saat aralığı uygundur. 15 güne kadar olabilmek kaydıyla ileri tarihe randevu alabilirsiniz.

Randevu sisteminde işlem bittikten sonra verilmiş olan ‘’onay kodu’’nu polikliniğe gelindiği zaman mutlaka yanında bulundurmanız gerekir. İleriki süreçlerde almış olduğunuz randevularla alakalı herhangi bir problem olmaması için telefon ile sizinle irtibat kurulabilmesi adına telefon numaranızı sistem girişine girmeniz gerekmektedir.

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi e randevu sisteminden almış olduğunuz 3 randevuya gitmemeniz halinde bir daha e randevu sisteminden randevu alamayacak ve sistem üzerinden engellenme durumunuz da olabilir. Kayıt olduğunuz randevulara web sitesinden ‘’randevularım’’ bölümünden de ulaşabilirsiniz. Ayriyeten randevu gününüz ve saatiniz geldiğinde muayene saatinden 45 dakika önce sekreterliğe kayıt işleminizi onaylatmanız gerekecektir.

Dokuz Eylül Üniversitesi Ücretli Mi?

Devlete ait hastanelerde ve yine devlete ait üniversite hastanelerinde yatak ücreti veya ilave ücret alınmaz. Yani vatandaşlarımız üniversite hastanelerinde mesai saati dışında doçent, profesör veya öğretim üyesine tedavi veya muayene olmak isterse ‘’öğretim üyesi farkı’’ adında ücret alınmaktadır.

Dokuz Eylül Üniversitesine ait (0232) 412 98 98 nolu telefondan hangi profesöre muayene veya tedavi olacaksanız ücreti hakkında bilgi alabilirsiniz.

Dokuz Eylül Üniversitesi İletişim Bilgileri

Telefon Numarası: +90 (232) 412 22 22

E-posta: info@deu.edu.tr iletişim adreslerinde hastane hakkında detaylı bilgi alabilir, soru, görüş ve öneri iletebilirsiniz.

Sonuç Öğrenme Linki: http://e-hastane.deu.edu.tr/hastane/laboratuar

Soru-Cevap Bölümü

Dokuz Eylül Üniversitesi doçent veya profesör ücretleri ne kadar?

200 TL fark alınır. Sigortası olmayan vatandaşlar için 255 TL muayene ücreti vardır.

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesinden randevu nasıl alınır?

Web sitesi muayene al seçeneğinden veya (0232) 412 98 98 nolu telefondan randevu alabilirsiniz.

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesine hangi araçlar gider?

Buca 290 ve 671 nolu hatlardan Fahrettin Altay aktarma merkezi ile 5, 6, 7, 8 ,82, 209, 305, 320, 725 numaralar ile hastaneye gelebilirsiniz.

İzmir otogarından Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesine hangi araçlar gider?

277 otogar aracına binerek Tınaztepe son durakta inip 104 nolu otobüsle aktarma yaparak hastaneye gidebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.