E-Nabiz

E-Nabız bilgi güncelleme nasıl yapılır

09.01.2023
E-Nabız bilgi güncelleme nasıl yapılır

E-Nabız Google Play Store’da 10 milyondan fazla indirmesi bulunan; hastane, eczane, randevu ve hastalık geçmişiniz adına birçok bilgiyi içinde barındıran bir uygulamadır.

E-Nabız bilgi güncelleme nasıl yapılır

E-Nabız uygulamasına kayıt olup giriş yaptıktan sonra ekranın ortasında isminizin hemen üzerinde bulunan profil fotoğrafına tıklayarak açılan sayfada; profil fotoğrafı, E-Nabız şifresi, ad soyad, doğum tarihi, yaş, kişisel bilgiler (boy,kilo,kan grubu, memleket) bilgilerinizi ve iletişim bilgilerinizi (e-posta,cep telefonu, acil durumda aranacak kişi) güncelleyebilirsiniz.

Ayrıca uygulama sayesinde adres değişikliği veya farklı nedenlerden dolayı aile sağlık merkezi ve aile hekiminizi değiştirebilir, güncelleyebilirsiniz. Bunun için uygulamaya hemen girişte ana ekranda aile sağlık merkezi ve aile hekimi yazılarının hemen altında bulunan “değiştir” butonuna basmanız yeterlidir. Daha sonra açılan sayfada değişimin gerekçesini, yeni aile sağlık merkezinin bilgilerini ve istediğiniz aile hekiminizin adını yazarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Ek olarak görüntülü muayene makalemize göz atabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.