E-Nabiz

E-Nabız app İngilizce nasıl indirilir

21.12.2021
E-Nabız app İngilizce nasıl indirilir

E-Nabız uygulaması sağlık alanında hizmet veren ücretsiz ve sürekli güncellenen bir uygulamadır. E-Nabız uygulamasında hastane içerisinde yaptırdığınız tüm işlemlerinizi görüntüleyebilirsiniz. Bu işlemleri herhangi bir yanlışlık durumunda düzenleyebilirsiniz.

E-Nabız app İngilizce nasıl indirilir

E-Nabız uygulamasına kayıt yaptırabilmek için e-devlet şifresine ve cep telefonu numarasına sahip olmanız gerekmektedir. Bu iki faktör ile uygulamaya kayıt yaptırabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Gelelim E-Nabızdaki dil seçeneklerine;

E-Nabızı uygulama olarak kullanırsanız karşısına Türkçe dil seçeneği ile çıkacaktır. Uygulama içerisinde herhangi bir farklı dil seçeneği yoktur. E-Nabızı farklı bir dil ile kullanabilmek için tarayıcı üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir. Bunun için şu adımları yapmalısınız.

  • Öncelikle tarayıcı üzerinden E-Nabıza giriş yapınız
  • Daha sonra sağ üstte bulunan üç noktaya tıklayınız.
  • Karşınıza çıkan sayfada”çeviri” butonuna basınız.
  • Buradan referans dilini istediğiniz dilde seçebilirsiniz.
  • Seçtikten sonra istediğiniz dilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Eğer E-Nabızı ingilizce olarak kullanmak istiyorsanız bu adımların yerine yine tarayıcıdan giriş yaparak yapabilirsiniz. Tarayıcıdan giriş yaptıktan sonra ana sayfada karşınıza çıkan (sağ üstte dünya emojisine benzeyen) dil butonuna basarak buradan İngilizceyi seçebilirsiniz. Bu şekilde de ingilizce veya Türkçe olarak kullanabilirsiniz. Farklı diller için yine diğer 5 adımı kullanmanız gerekmektedir.

App indirme linki : E-Nabız App indir

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.