E-Nabiz

E-nabız 2023 Tahlil Sonuçlarını Göremiyorum

22.01.2023
E-nabız 2023 Tahlil Sonuçlarını Göremiyorum

E-Nabız uygulaması günümüzde en yaygın kullanılan hastane, eczane, sağlık ocağı gibi birçok sağlık hizmetini içerisinde barındıran sürekli güncellenen telefon tablet bilgisayar gibi tüm teknolojik aletlerinizde kullanabileceğiniz ücretsiz bir şekilde hizmet veren bir sağlık uygulamasıdır.

E-nabız 2023 tahlil sonuçlarını göremiyorum

E-Nabız uygulamasına e-devlet bilgilerinizi girerek veya telefon numaranız ile E-Nabız şifresi alıp kaydınızı olduktan sonra giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan ana sayfada günümüzün en yaygın hastalığı olan Covid-19 ile ilgili bilgileri, kişisel sağlık bilgilerinizi, ön grubunuzu, ilaçlarınızı, bildirimlerinizi ve randevularınızı görebilirsiniz.

Diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz:

  1. E-Nabız AB uyumlu sağlık pasaportu
  2. E-Nabız mhrs cevap alınamadı hatası
  3. E-Nabız türkçe karakter sorunu
  4. E-Nabız lens reçetesi

Bu sayfa ekranını yukarı doğru iterek aşağıda bulunan tüm hastane ziyaretlerim bölümünden aradığınız herhangi bir Tahlil Sonucu için hastaneye gittiğiniz gün ve tarihe bakıp uygun zamanı bulmalı daha sonra aynı ana sayfayı tekrar yukarı iterek aşağıda bulunan tahlil sonuçları bölümüne tıklayarak teyid ettiğiniz gün ve saate ait tahlil sonuçlarınızı görüntüleyebilirsiniz. Burada bulamadığınız herhangi bir tahlil sunucunuz var ise ya henüz açıklanma zamanı gelmemiştir ya da henüz sisteme düşmemiştir. Açıklanan ve görüntülenen tüm tahlil işlemleriniz herhangi bir kayıp durumu olmadan isteğiniz zaman açıp görebileceğiniz ve kaydedebileceğiniz şekilde E-Nabız uygulamanızda kalacaktır.

Tüm bu kayıtlı tahlil sonucu ve diğer bilgileriniz sizin izniniz olmadan herhangi bir sağlık çalışanı veya vatandaş tarafından görüntülenemez ve kayıt edilemez. Yani henüz bulamadığınız bir Tahlil Sonucu hakkında içinizde şüphe kalmasına gerek yoktur, sonuçlar çıktığı zaman sisteminize düşecektir.

Yorumlar
  1. Ayşe öztürk dedi ki:

    tahlil donuvlstimi gorrmiyorum