E-Nabiz

Bayramda MHRS randevusu Alınır mı

22.03.2022
Bayramda MHRS randevusu Alınır mı

Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) vatandaşlarımıza randevu hizmeti sunmaktadır. Merkezi Hekim Randevu sisteminden (MHRS) randevu alabilmeniz için öncelikle sisteme üye olmanız gerekmektedir. Sistemin web sayfasında giriş kısmında üye ol butonu ile giriş işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Bayramda MHRS randevusu Alınır mı

Üye olurken T.C kimlik bilgilerinizi tam ve eksiksiz girmelisiniz. Okudum anladım kutucuğunu işaretledikten sonra işleminiz tamamlanmış olur. Sisteme giriş yaptıktan sonra cep telefon numaranızı ve e posta adresinizi de ekleyebilirsiniz. Cep telefonunu eklemeniz randevu bilgilerinizin iletilmesi açısından oldukça önemlidir. Merkezi Hekim Randevu Sisteminden (MHRS) 7/24 randevu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bayram tatilleri de dâhil olmak üzere dilediğini zaman Merkezi Hekim Randevu Sisteminden (MHRS) randevu oluşturabilirsiniz. Randevu alabileceğiniz bir diğer yöntem ise ALO 182 hattıdır. ALO 182 hattından dilediğiniz zaman 7/24 hizmet alabilirsiniz.

ALO 182 hattındaki operatör sizlerin istemiş olduğunuz tarihte randevu almak istediğiniz doktora uygun muayene günü bulunup bulunmadığını iletecektir. Sizlerde sizin için hangi tarih uygun ise randevunuzu oluşturabilirsiniz. ALO 182 hattından bayram tatilleri ve resmi tatillerde dâhil olmak üzere dilediğiniz zaman randevu oluşturabilirsiniz. İster Merkezi Hekim Randevu sisteminden (MHRS) isterseniz ALO 182 hattından dilediğiniz zaman randevu oluşturabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken tek nokta ise resmi tatiller ve Bayram tatillerinde doktorların izinleri olduğudur. Sizlerde muayene günlerinizi bu tarihler dışında tercih ederek mağduriyet yaşamanızı önleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.