E-Nabiz

Aseket Antibiyotik mi

06.01.2023
Aseket Antibiyotik mi
Aseket MuadiliDeksit, Destiyo, Dexcoril, Dexplus, Tiyokas
Aseket reçetesiz eczane fiyatı78.72 TL
Barkod numarası8699591090181
Aseket endikasyonlarıKas gevşetici olarak kullanılır

Aseket çeşitli eklem ve kas sorunlarının giderilmesi adına kullanılan ilaçtır. Bazı hastalar ağrı kesici haplarla antibiyotikleri karıştırmaktadır. Özellikle bazı ilaçların antibiyotik etkili olması kafaları bir hayli karıştırmaktadır. Aseket 500 mg antibiyotik mi birçok hasta tarafından merak edilen bir konudur. Çünkü Aseket eklem iltihaplarının da giderilmesinde etkili bir ilaç olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak Aseket daha çok ağrı kesici ve ateş düşürücü olarak adlandırabiliriz. Bununla birlikte eklem kireçlenmelerinde, romatizmalarda, iskelet sistemi rahatsızlıklarında sıklıkla kullanıldığı gözlemlenmektedir.

Aseket eczane fiyatı 78.72 TL olduğu gözlemlenmektedir. Elbette ki ilacın kullanımı sağlanması açısından doktor önerisi gerekmektedir. Hiçbir ilaç kulaktan duyma tavsiyelerle alınmamalıdır. Aseket ağrı kesici olarak kullanımı olduk sık görülür.

Aseket Kullananlar

Aseket kesinlikle bir antibiyotik değildir. Daha çok iltihaplı romatizmanın tedavisinde kullanıldığı için antibiyotikle karıştırılması muhtemeldir. Ancak antibiyotiklerde kısa süreli kullanım söz konusudur. Aseket ağrı hissettiğinizde alabileceğiniz ilaç sınıfındadır. Aseket kullananlar genellikle ağrı kesici özelliği açısından kullanım sağlarlar. Antibiyotikle yakından ilişkisi bulunmamaktadır. Normal reçete ile satılır. Bu yüzden kolaylıkla alınabilir. İlacın kullanım alanı geniştir.

Aseket ne için kullanılır kısaca anlatalım. Gut hastalığının oluşturduğu iltihaplarda, osteoartrit, eklemlerde görülen şekil bozukluklarında kullanılmaktadır. Bununla birlikte ameliyat sonrasında ağrı kesici olarak yaygın kullanılmaktadır. Özellikle kadınların adet döngüsünde oluşan ağrıların bertaraf edilmesinde oldukça başarı sağlamaktadır. Aseket ilaç tablet şeklindedir. Bir kutusunda yirmi adet bulunmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.