E-Nabiz

MHRS Sağlık Ocağından Randevu Alamıyorum

02.05.2022
MHRS Sağlık Ocağından Randevu Alamıyorum

MHRS sağlık ocağından randevu alamıyorum diye araştırma yapıyorsunuz. Bazen sistemsel arızalar nedeni ile sağlık ocağı randevularında da alınamama gibi problemler olabiliyor. Böyle bir durumda ne yapmanız gerekir, neden böyle bir hata verir gibi soruların yanıtlarını bu içeriğimizde bulabileceksiniz.

MHRS Sağlık Ocağından Neden Randevu Alamıyorum

MHRS sağlık ocağından randevu alamıyorum diye şikayetler ile karşılaşmasınızdır. Bunun dışında bu sistemden yararlanamadığınız zaman sizler de randevu alamamış olabilirisiniz. Peki bu neden olur? Öncelikle belirtmek gerekir ki sistem sizin sağlık kurumlarından randevu almanız için yapılmıştır. Sağlık ocaklarında size ve ailenize tanımlı olan aile hekimi ve hemşireler vardır. Aile hekiminizden randevu alamıyor olmanızın da birkaç nedeni vardır.

  • Hekiminiz yıllık izne ayrılmış olabilir.
  • Hekiminiz raporlu olabilir.
  • Hekiminizin hasta randevuları dolu olabilir.
  • Aşı randevuları oluşturacaksanız ve randevu alamıyorsanız, aşı takvimi dolu olabilir.

Sağlık ocağı cumartesi açık mı

MHRS Sağlık Ocağından Nasıl Randevu Alabilirim

Bu nedenlere bakıldığı zaman hepsi de sistemsel yoğunluktan kaynaklı bir durumdur. Sistemin dolu olmadığı bir zaman dilimi için yeniden randevu almayı denemelisiniz. Bunun çözümü başka bir gün ay da başka bir zaman diliminde randevu alma işlemidir. Sistemi güvenilir kullanmak için IOS ya da Android sistemi ile uyumlu olan mobil sistemini de kullanmalısınız. Ancak bu şekilde güvenilir bir sistem kolaylığı yaşamış olursunuz. Randevu alımını kolaylaştırmak adına mutlaka sistemi aralıklar ile kontrol etmekte fayda vardır.

Sağlık ocakları doğum kontrol hapı veriyor mu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.