E-Nabiz

Aerius Antibiyotik mi

07.01.2023
Aerius Antibiyotik mi
Aerius muadiliTenedes, Lordes, Eslotin, Doxafin, Doranit, Dicomex, Desrinal
Aerius reçetesiz eczane fiyatı49.91 TL
Barkod numarası8699636090015
Aerius endikasyonlarıNezle, hapşırık ve burun tıkanıklığında endikedir

Aerius, bir antihistamin olarak kullanılan bir ilaçtır. Histamin adı verilen bir kimyasal madde, vücudumuzda birçok farklı sistemlerin çalışmasını düzenler ve bu kimyasal maddenin fazla miktarları bazı sağlık sorunlarına neden olabilir. Aerius antibiyotik mi ile ilgili soruların cevabı olarak antibiyotik olmadığını söyleyebiliriz. Aerius histaminin etkilerini azaltmaya yardımcı olur ve böylece çeşitli alerjik reaksiyonları azaltmaya yardımcı olur. Bu sebeple Aerius antibiyotik değildir. Aerius eczane fiyatı 49.91 TL’dir.

Aerius Kullananlar

Aerius iyi tolere edilen bir ilaçtır. Aerius kullananlar tedavilerinde bu ilaç için olumlu geri bildirimler vermiştir. Aerius ne için kullanılır hakkında ki araştırmamız da şu şekildedir; Aerius genellikle alerjik rinit (burun iltihabı), idrar yolu enfeksiyonları, cilt ve mukozalar üzerinde oluşan alerjik reaksiyonlar ve çeşitli diğer alerjik sağlık sorunları için kullanılır. Bu ilacın etkisi, birkaç saat içinde başlar ve gün boyunca sürer. Eğer Aerius için reçete edilmiş iseniz, doktorunuzun veya eczacınızın verdiği talimatları takip ederek kullanmanız önerilir.

Her ilaç gibi Aerius de bazı insanlar için yan etkiler ortaya çıkarabilir. Aerius kullanımı sırasında bildirilen yan etkiler arasında baş ağrısı, uyku hali, baş dönmesi, kas gerginliği, mide bulantısı ve ishali sayılabilir. Bu arada Aerius bazı durumlarda kontrendike olabilir. Eğer Aerius kullanırken bu tür yan etkilerden herhangi birini fark ederseniz, doktorunuza veya eczacınıza danışmanız önerilir.

Benzer makalelerim

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.