E-Nabiz

Acnemix Reçetesiz Alınır mı

06.08.2022
Acnemix Reçetesiz Alınır mı

Başta sivilceler sonra siyah nokta ve önceden oluşan sivilce kaynaklı izleri yok etmede etkili olan Acnemix reçetesiz alınır mı ve Acnemix reçetesiz satılır mı konusu merak edilmektedir. Çok iyi sonuçlar veren acnemix özellikle hafif ve de orta şiddetli sivilcelerde etkin sonuçlar sunmaktadır.

İçeriğinde %5 oranında benzoil peroksit ve %3 civarında da eritromisin bulunmaktadır. İçerik yönünden ciltte ki lekelerle mücadele eden Acnemix kurutma özelliği ile dikkat çekiyor. Cildi soyması da oluşan lekenin yok edilmesinde en etkili kuvvettir.

Acnemix reçetesiz satılır mı

Acnemix reçetesiz alınır mı, nereden ve nasıl bulabilir soruları cilt problemi yaşayan birçok kişinin merak ettiği konulardandır. Öncelikle acnemix’i tedarik etmek için herhangi eczaneye başvurabilirsiniz. Ücreti mukabilinde alabilir ve herhangi bir şekilde doktor reçetesine gerek olmaz. Fakat acnemix’i doktor tavsiyesi ile kullanmak ve reçeteli almak daha doğru olacaktır. Ayrıca acnemix’i aile hekiminize söyleyerek de kolayca yazdırabilirsiniz.

Reçetesiz satılan sakinleştirici ilaç isimleri

Doktor kontrolü ile alınan ilaçlarda kullanıma dair detaylar aktarılmaktadır. Ayrıca kullanım süresi ve ilacın kullanım dozajı da yine doktor aracılığı ile yazdırılan ilaçlarda mümkündür. Fakat eczanelerde satılan ilaçların kullanımı konusunda yine uzman eczacı da bulabilirsiniz.

Acnemix ilacının muadili ise benzamycın topikal ve clinoper Jel’dir. Etkin madde konusunda benzerlikler yaşamakta olup, kullanım yönü ile aynı etkileri ortaya koyabilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.