E-Nabiz

Adana İl Halk Sağlığı Tahlil Sonuçları Sorgulama

15.02.2022
Adana İl Halk Sağlığı Tahlil Sonuçları Sorgulama

Vatandaşlarımız artık sadece hastaneler ve sağlık ocakları dışında il halk sağlığında da tahlil verebilmektedir. Adana İl Halk Sağlığında yaptırmış olduğunuz testlere yine Adana İl Halk Sağlığı merkezinden, merkezin laboratuvar bölümünden ve e nabız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Adana İl Halk Sağlığı Tahlil Sonuçları Sorgulama

Adana İl Halk Sağlığı Tahlil Sonuçları öğrenmek için ilk adım olarak tahlil verilen yerleşkeye gidilerek fiziki olarak yapılan tahlil sonuçları öğrenilebilir. Diğer bir yöntem ise Adana İl Halk sağlığı laboratuvar sitesine girilerek buradan sonuç sorgulama yapılabilir. Web sitede istenen bilgiler eksiksiz ve doğru girilmelidir. Aksi takdirde tahlil sonuçlarınıza ulaşamayabilirsiniz. Dilerseniz en nabız sistemi üzerinden de Adana İl Halk Sağlığında yaptırmış olduğunuz testlere ulaşabilirsiniz. E nabız sistemine T.C kimlik numaranız ve e nabız şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. E nabız şifreniz yok ise aile hekiminizden tek kullanımlık erişim kodu ile giriş sağlayabilirsiniz. E nabız sistemine giriş sağladıktan sonra ana sayfa da yer alan tahlillerim sekmesinden yaptırmış olduğunuz tahlil sonuçlarınıza ulaşabilirsiniz. Dilerseniz önceki tahlilleriniz ile karşılaştırma yapabilirsiniz.

Adana İl Halk Sağlığı T.C İle Tahlil Sonucu Sorgulama

Adana İl Halk Sağlığı T.C kimlik numarası ile sorgulama yapılabilmesi için internet tarayıcısından http://01hsl.com/Login.aspx adresine giriş yapılarak buradan sol altta yer alan vatandaş giriş sekmesi seçilmesi gerekmektedir. Sonra açılan ekrandan yer alan boş sekmelere T.C kimlik numarası tahlil vermiş olan hastanın doğum yılı ve hastaya tahlil yaptığı zaman da verilen barkod numarası bilgilerini girmelidir. İstenilen bilgiler girildikten sonra son olarak aşağıda yer alan Captcha doğrulaması yapılarak ‘sorgula’ sekmesine tıklanıp açılan sayfadan istenilen tahlil sonuçları sorgulanabilir. Bu tahlil sonuçlarınızı dilerseniz e nabız üzerinden de görüntüleyebilirsiniz. E nabıza T.C kimlik numaranız ve e nabız şifreniz ile giriş yaptıktan sonra ana sayfa da yer alan tahlillerim sekmesinden geçmiş tahlilleriniz de dahil olmak üzere tüm tahlillerinizi görüntüleyebilir, eski tahlilleriniz ile karşılaştırma yapabilirsiniz. E nabız şifreniz yoksa aile hekiminizden tek kullanımlık erişim kodu alabilir ve e nabız sistemine giriş yapabilirsiniz.

Adana İl Halk Sağlığı Tahlil Sonuçları Sorgulama 2
Adana İl Halk Sağlığı Tahlil Sonuçları Sorgulama 2

Adana İl Halk Sağlığı Covid Test Sonucu Sorgulama

Adana İl Halk Sağlığı merkezinde covid-19 testi yaptırabileceğiniz gibi test sonucunuzu buradan öğrenebilirsiniz. Ayriyeten Adana İl Halk Sağlığı merkezi Covid-19 kapsamında vatandaşlar için yeni destek hattı oluşturmuştur. 0322 455 13 13 numaralı telefondan soru, şikâyet ve önerilerinizi bildirebilir, Covid-19 kapsamında görüşlerinizi bildirebilirsiniz. http://01hsl.com/Login.aspx adresinden T.C kimlik numaranız barkod numaranızı girerek görüntülenme sağlayabilirsiniz. Testiniz pozitif çıktığı takdirde yetkililer sizinle irtibata geçecektir. E nabız üzerinden de covid sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Ana sayfada yer alan tahlillerim kategorisine tıkladığınız takdirde sağ kısımda bulunan covid-19 butonuna tıklayarak coviz-19 test sonucunuzu görebilirsiniz.

Adana İl Halk Sağlığı Soru Cevap Bölümü

Adana İl Halk Sağlığı merkezinde Covid-19 testi yapılır mı?

Adana İl Halk Sağlığı merkezlerinde Covid-19 testi yaptırabilirsiniz.

Adana İl Halk Sağlığı merkezinde tahlil yaptırabilir miyim?

Adana İl Halk Sağlığı merkezinde tahlil yaptırabilir, kan verebilir, birçok işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Adana İl Halk Sağlığı merkezinin iletişim numarası nedir?

Adana İl Halk Sağlığı merkezinin iletişim numarası 0322) 344 03 03’dür.

Adana İl Halk Sağlığı tahlil sonuçlarımı e nabız sisteminde görebilir miyim?

Adana İl Halk Sağlığı merkezi dahil olmak üzere birçok sağlık kuruluşunda yaptırdığınız tahlil sonuçlarınızı e nabız sisteminde görebilirsiniz.

Adana İl Halk Sağlığı merkezinin Covid-19 destek hattı numarası nedir?

Adana İl Halk Sağlığı merkezinin Covid-19 Destek Hattı 0322 455 13 13’dür.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.