E-Nabiz

Triflucan Reçetesiz Satılır mı

06.12.2022
Triflucan Reçetesiz Satılır mı

Triflucan mantar hastalıklarının tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. Tekrarlayan mantar hastalığında da tercih edilen bir ilaç olma özelliğindedir. Kapsül şeklinde olan ilaç ağızdan alınmaktadır. İlacın miktarı ve dozu hekiminizin önerdiği oranda olmalıdır. Doz aşımı farklı sonuçlara sebebiyet verebilecektir. Triflucan reçetesiz satılır mı sorusuna baktığımızda, ilacın reçetesiz olarak temin edilemeyeceğini söylemek gerekli. İlacı alabilmeniz için doktor muayenesinden geçmeniz ve reçeteli olarak eczanelerden satın almanız gerekecektir.

Triflucan reçeteli mi sorusunun merak edildiği biliniyor. İlaç reçetelidir. İlacı doktorunuz yazmadan önce şikayetlerinizi tam anlamıyla söylemeniz dozunu etkileyebilecektir. Özellikle böbrek hastalarının dozları farklı şekillerde ayarlanmakta. Hekiminiz ile bu durumunuzu paylaşmanız daha sağlıklı sonuçlar meydana getirebilecektir. Doz aşımı durumunda doktorunuzla irtibata geçiniz.

Triflucan Reçetesiz Alınır mı

Diğer tüm ilaçlarda olduğu gibi bu ilaçta da farklı yan etkiler bulunabilmektedir. Yan etkilerin hastalıklara bağlı olarak farklılık gösterdiği görülüyor. Örneğin sinir sistemi hastalığı bulunan kişilerin ilaçla beraber yaygın bir şekilde baş ağrısı şikayetinde bulundukları tespit edilmiştir. Deri ve deri altı doku hastalığında olan kişilerde de döküntüler meydana gelebilecektir.

Sudafed reçetesiz satılır mı

Triflucan reçetesiz alınır mı? İlaç reçetesiz olarak alınamayacaktır. İlaca ihtiyacınız olduğunda hekiminiz tarafından reçete ile verilmesi istenebilecektir. Triflucan eczaneden alınır mı sorusuna baktığımızda da ilacı eczaneden temin edilebileceği görülmekte. Güncel fiyat olarak 33 TL olan Triflucan’ın fiyatında değişiklik olabileceğini söylemekte fayda bulunuyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.