E-Nabiz

E-Nabız müşteri hizmetleri

16.12.2021
E-Nabız müşteri hizmetleri

E-Nabız uygulaması son zamanlarda çok daha sık kullanılmaya başlayan ve en çok kullanıcıya sahip sağlık alanında hastane içi ve hastane dışı birçok hizmet veren randevu,tahlil sonucu, eczane, sağlık ocağı gibi tüm işlemlerde çok hızlı bir şekilde hizmet veren ücretsiz bir şekilde kullanılan ve sürekli güncelleme halinde olan bir uygulamadır.

E-Nabız müşteri hizmetleri

Bu uygulamayı kayıt yapabilmek ve kullanabilmek için cep telefonu numaranız ve kendinize ait e-devlet bilgileriniz olması gerekmektedir. E-devlet bilgileriniz ile uygulamaya kayıt yapabilir girişte tüm kişisel bilgilerinizi de uygulamaya ekleyip kullanmaya başlayabilirsiniz. E-Nabız uygulamasını kullanmaya başladıktan sonra uygulamanın ana sayfasında kayıtta girdiğiniz kişisel bilgileriniz ile karşılaşırsınız (bu bilgileri istediniz zaman değiştirip güncelleyebilirsiniz) yine aynı sayfada hastane randevularınız, tahlil sonuçlarınız, sağlık ocağı ve aile hekimi bilgileriniz ile karşılaşırsınız. Buradaki tüm bilgileriniz hakkında herhangi bir sıkıntı görmeniz durumunda veya herhangi bir şeyin değişmesi, güncellenmesi gibi durumlarda dilek istek ve şikayetlerinizi E-Nabız çağrı merkezini arayarak iletebilirsiniz bunun için aramanız gereken numara şudur: 0312-248-51-51

Bu numara sayesinde E-Nabız müşteri hizmetlerine ulaşabilir ilgili konu ne ise isteğinizi belirtebilirsiniz. Görüşmenizi yaptıktan kısa bir süre sonra değerlendirmeye alınıp size tekrar dönüş yapılacaktır. Burada dikkat etmeniz gereken istediğiniz konunun dilekçe veya farklı bir şey gerektirmemesi çünkü uygulama hakkında müşteri temsilcisi ile çözülemeyecek konuları dilekçe vererek çözüme kavuşturabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.