E-Nabiz

MHRS sitesinden giriş yaparak randevu alma

17.01.2022
MHRS sitesinden giriş yaparak randevu alma

Merkezi Doktor Randevu Sistemi ile dilediğiniz hastane ve doktordan dilediğiniz gün ve saatte randevu alabilirsiniz. Randevu almak için www.mhrs.com.tr adresini ziyaret edin.

MHRS sitesinden giriş yaparak randevu alma

İnternet üzerinden randevu almak için “Randevu Al” butonuna bastıktan sonra gelen ekranda “Kayıt Ol” seçeneğine tıklayınız. Eğer üyelik kaydınız bulunmuyorsa “Randevu Al” seçeneğine tıklayarak ekrana gelecek olan “Kayıt Ol” seçeneğine tıklamalısınız. En sonunda eksiksiz bir şekilde üyelik işleminizi tamamlamalısınız.

Fakat üyelik kaydınız zaten bulunuyorsa TC kimlik numaranız ve kayıt olurken kullandığınız şifreniz ile istediğiniz hastanede ve istediğiniz tarihte dilediğiniz doktordan randevu alabilirsiniz. MHRS Hastane Randevu Merkezinden randevu almak isteyenler saat 12.00’den sonra yeni bir randevu olup olmadığını kontrol etmelidirler. Her gün 00:01’den sonra günün geri kalanı için sıfırdan yeni randevular açılır. MHRS’de bir randevu almayı düşünürken, en erken 1 gün olacak şekilde ve en geç 15 gün içinde randevu alabileceğinizi sakın unutmayın. Sonuç olarak, bir sonraki 15 gün için yeni randevular her gece saat 12’yi 1 dakika sonra açılır.

MHRS sitesinden giriş yaparak randevu iptal etme

Randevu iki yoldan biriyle iptal edilebilir.

  • Birincisi, telefon merkeziyle iletişime geçmektir. Randevunuzu iptal etmek için TC Kimlik numaranız ile Alo 182 çağrı merkezini arayınız.
  • Diğer bir seçenek de randevunuzu iptal etmek için internet sitesini kullanmaktır. www.mhrs.com.tr adresine TC kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra Randevu Geçmişi alanına giderek iptal etmek istediğiniz randevuyu seçip iptal edebilirsiniz.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.