E-Nabiz

Aprol Fort Antibiyotik mi

09.01.2023
Aprol Fort Antibiyotik mi

Birden fazla faydaya sahip olan aprol fort iltihap giderici ve ağrı kesici ilaç türleri arasında yer alır. Aprol fort antibiyotik mi diye bakıldığında etken maddesinin farklı olduğu görülür. Doktor reçetesi ile kullanılması gereken ilaçlardan biri olan aprol fort uzun süreli kullanımlarda istenmeyen yan etkilere yol açabilir. İlacın en çok tercih edilen formu 550 mg olan şeklidir.

Aprol fort muadiliSynax forte, Sodinax fort, Relokap fort, Opraks fort, Naponal
Aprol fort reçetesiz fiyatı47.89 TL
Barkod numarası8699569090052
Aprol fort endikasyonlarıEklem kıkırdağı ve bağ dokusunda endikedir

Kullanım dozu çoğunlukla on iki saatte bir olacak şekilde ayarlanır. Özellikle kullanım sebebi biraz daha basit ağrılarsa mutlaka kullanım saatine dikkat edilmelidir. Aprol fort eczane fiyatı 47.89 TL’dir. 2023 yılı itibariyle geçerli olan fiyatlar dönemlere göre farklılık gösterebilir. Güncel fiyat bilgisine internetten ulaşılabilir.

Aprol Fort Kullananlar

Ağız yolu ile yeterli miktarda su ile uyutulması gereken tablet yemeklerden sonra içilmelidir. Aprol fort kullananlar ilacın kullanımında ekstra dikkatli olunması gerektiğini belirtir. İlacı kesinlikle çift doz içmemek gerekir. Bel, diş ve baş ağrıları, migren ağrıları, sinir ağrısı, kas ağrısı, eklem iltihabı ile görülen romatizmal hastalık, dejeneratif eklem hastalığı, regl sancısı, gerilme ve burkulma gibi spor kazaları eklem çevresindeki yumuşak dokunun iltihabi hastalıkları gibi durumlar için aprol fort oldukça faydalıdır. Aprol fort ne için kullanılır diye bakıldığında kullanım alanının son derece geniş olduğu görülür. Ciddi kalp yetmezliği, peptik ülser, astım, göğüste yanma şikayeti olan kişilerin ilacı kullanmaları tavsiye edilmez.

Diğer yazılar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.