E-Nabiz

MHRS kayıtlı telefon numarası değiştirme

21.03.2022
MHRS kayıtlı telefon numarası değiştirme

MHRS kayıtlı telefon numarası değiştirme, Mhrs Şifremi Unuttum telefon numaram değişti ne yapmalıyım, MHRS kayıtlı telefon numarası unuttum ve MHRS kayıtlı telefon numarası öğrenme gibi sorular hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. randevu alabilmek adına MHRS oldukça pratiktir. Merkezi Hekim Randevu sisteminden yararlanabilmek için kişisel bilgilerinizin doğru olması gerekmektedir.

MHRS kayıtlı telefon numarası değiştirme

Randevu bilgilerinizin hatırlatılması adına kullanılan mail ve telefon numaraları büyük önem taşımaktadır. Eğer telefon numaralarında değişiklik söz konusu ise mutlaka sistemden yenileme yapılması gerekir. MHRS kayıtlı telefon numarası değiştirme oldukça kolaydır. Bunun için sadece sisteme girmeniz ve kişisel ayarlarınızı düzeltmeniz yeterli olacaktır. Telefon numarasının değiştirilmesi bir gerekliliktir. Doktor randevularını ve iptal durumlarını telefonunuza mesaj yolu ile iletilmektedir. Böylece unutma payı olmamaktadır.

Online Randevu Sisteminde Telefon Numarası Değişikliği

MHRS kayıtlı telefon numarası değişimi yapabilmek için öncelikle sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. T.C numara ve belirlediğiniz şifreniz ile MHRS sistemine giriş yapabilirsiniz. Sistem açıldığında sağ üst köşede bulunan menü bölümünü tıklayın. Burada iletişim bilgilerine girin. Kayıtlı bulunan cep numaranızı yakını cep telefonu kısmında göreceksiniz. Bu kısımda bulunan solda kalem simgesine dokunun. Kalem simgesi ile düzenleme yapabileceksiniz. Güncel olan numaranızı yazarak sisteme kayıt edebilirsiniz Telefon numaranızı kayıt edebilmek için tekrar kalem simgesi butonuna dokunmanız gerekir. Düzenleme yaptığınızda bu simge disket şeklini alacaktır. İletişim bilgilerinizi kontrol ederek yakınlarınıza ait numaraları kayıt edebilirsiniz. Bu şekilde çok daha sağlıklı bir randevu sistemi sağlanabilmektedir. Telefon değişikliği yaptıysanız veya randevu bilgilerinizin kimin telefonuna ulaşmasını istiyorsanız mutlaka güncelleme yapılması gerekir. Aksi halde randevu bilgileriniz telefonunuza ulaşmayacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.