E-Nabiz

MHRS Giriş Yapamıyorum

22.04.2022
MHRS Giriş Yapamıyorum

Merkezi Hekim Randevu Sistemi(MHRS), Sağlık Bakanlığı tarafından tasarlanan ve hekim randevularını tek merkezde toplayan bir dönüşüm projesidir. Bir ülkenin gelişmişlik düzeyini gösteren en önemli kriterlerden biri sağlıkta kalite göstergesidir. Bakanlık da bu amaçla MHRS projesini hayata geçirerek vatandaşlara kaliteli bir sağlık hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Ancak zaman zaman sistemsel sıkıntılar meydana gelerek MHRS giriş yapamıyorum şikayetleri ile karşı karşıya kalabiliriz.

MHRS Üye Kaydı

MHRS projesi, çeşitli yöntemlerle vatandaşlara randevu alma imkânı sunar. Telefon aracılığıyla mı randevu almak istiyorsunuz? ALO 182 hattı ile çağrı merkezi sizlere uygun randevu oluşturmak için 7/24 hizmet vermeye devam etmektedir. İnternet aracılığı ile mi randevu oluşturmak istiyorsunuz? Bunun için MHRS web sitesinden ya da mobil uygulamalardan, kimseye ihtiyaç duymadan online olarak istediğiniz randevuyu oluşturabilirsiniz. Ancak bu yöntemler aracılığı ile randevu alabilmek için telefon yönteminden farklı olarak MHRS üye kaydı işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Mobil uygulama ya da web sitesinde yer alan üye kaydı adımlarını eksiksiz ve doğru şekilde doldurarak MHRS üye kaydı işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ardından sistemden istediğiniz hekim, tarih ve saati seçerek randevu onayına yönlendirebilirsiniz.

MHRS Giriş Yöntemleri

MHRS giriş yöntemleri nelerdir diye düşünüyorsanız telefon, mobil uygulama ve web uygulamalar size hizmet eden sistemik yöntemlerdir. Ancak bazen sistemden ya da sizden kaynaklanan sorunlardan kaynaklı randevu alma işlemleriniz sekteye uğrayabilir. Kullanıcı numaranız ya da şifrenizi yanlış giriyor olabilirsiniz. İnternetinizin ulaşımında sıkıntı yaşayabilirsiniz. Ya da çağrı hattını her aradığınızda ALO 182 merkezine ulaşamayabilirsiniz. İnternet ulaşımı problemlerini gidererek ve üyelik kaydı bilgilerinizi kontrol ederek sisteme girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Çağrı merkezi ile ilgili olan sorunlar genelde sistemle alakalı olduğu için belli periyotlarla arama yapmaya devam etmelisiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.