E-Nabiz

MHRS gastroenteroloji randevu

20.03.2022
MHRS gastroenteroloji randevu

Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) Sağlık Bakanlığı’na bağlı olarak çalışan vatandaşların randevu hizmeti alabileceği bir sistemdir. Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) vatandaşlara birçok bölümden ve diledikleri doktordan randevu alabilme imkânı sunmaktadır.

MHRS gastroenteroloji randevu

Merkezi Hekim Randevu Sisteminden (MHRS) Randevu alabilmek için öncelikle Merkezi Hekim Randevu Sistemine (MHRS) üye olmanız gerekmektedir. Merkezi Hekim Randevu Sistemine (MHRS) üye değilseniz sistemin giriş sayfasında üye ol butonu ile T.C. kimlik Bilgilerinizi girerek üyelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. bir diğer giriş seçeneği olarak ise e-devlet ile giriş sağlayabilirsiniz. e-devlet ile giriş seçeneğinde T.C. kimlik numaranız ve e-devlet şifreniz ile Merkezi Hekim Randevu Sistemine (MHRS) giriş yapabilmektesiniz. Giriş yaptıktan sonra ana sayfada yer alan hastane randevusu aile hekimi randevusu ve aşırı randevusu gibi kategorilerden randevu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Merkezi Hekim Randevu Sisteminden (MHRS) Gastroenteroloji bölümüne muayene randevusu alabilirsiniz.

Gastroenteroloji hastaların sindirim organları hastalıklarının tanı koyulduğu bölümdür. Gastroenteroloji Bölümü yemek borusu, mide, kolon, pankreas, rektum, ince bağırsak, safra kesesi, safra kanalları ve karaciğerin fonksiyonunu inceleyen bir bölümdür. Gastroenteroloji bölümüne muayene randevusu almak istiyorsanız hastane randevusu al seçeneğinden poliklinik tercihinizi Gastroenteroloji Bölümü seçerek randevularınızı oluşturabilirsiniz. Gastroenteroloji bölümüne muayene randevularınızı Merkezi Hekim Randevu Sisteminden (MHRS) kolaylıkla oluşturabilir sıra ve bekleme olmadan dilediğiniz hekime muayene randevusu oluşturabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.