E-Nabiz

MHRS Doğrulama Kodu Gelmiyor

18.04.2022
MHRS Doğrulama Kodu Gelmiyor

MHRS son yıllarda en çok kullanılan uygulamalar arasında girmektedir. Aşı ve doktor randevularınızı sistem aracılığıyla kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Yaptığınız işlem bilgilerinin tarafına iletilmesi için iletişim kanallarınızı eklemelisiniz. İletişim bilgilerinizin size ait olduğunu kanıtlamak için doğrulama kodu aracılığıyla aktive etmelisiniz. Doğrulama kodu ayrıca hesabınızın güvenliği içinde oldukça önemlidir. Teknik veya kişisel sorunlardan dolayı kodu alamayabilirsiniz. MHRS doğrulama kodu gelmiyor kod gelmesi için ne yapabilirim? Kod kaç dakikada gönderilmektedir? gibi merak edilen sorular bulunuyor.

İlgili diğer yazımıza göz atabilirsiniz. MHRS e posta doğrulama kodu gelmiyor

MHRS Doğrulama Kodu Neden Gelmiyor?

Sisteme üye olduktan sonra yapacağınız diğer aşama hesap bilgilerinizi sisteme aktive etmektedir. Giriş sayfasında üst bölmede yer alan ‘Hesap Bilgilerim’ sekmesine tıklamalısınız. Aktive edeceğiniz iletişim kanalının yanındaki yer alan doğrulama koduna tıklayarak bilgilerinizin size ait olduğunu kanıtlayabilirsiniz. MHRS doğrulama kodunuz kısa sürede telefonunuza veya e –posta adresine gelmektedir. Ancak yoğunluktan dolayı kodun gelme süresi 15 dakikaya kadar çıkabilmektedir. Bu süre zarfınca üst üste kod istemi bazı sorunları beraberinde getirebilmektedir.

Farklı nedenlerden dolayı iletişim kanallarınıza doğrulama kodu gelmeyebilmektedir. Bu sorunu önlemek için ilk olarak telefon numaranızın veya mail adresinizin doğru olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Genellikle telefon numaranızda alan kodunun yanlış olmasından sorun ortaya çıkabilmektedir. Bir diğer neden ise iletişim bilgilerinizin farklı bir hesapta kayıtlı olmasından kaynaklanabilmektedir. Bu sorunu önlemek için 182 Merkezi Hekim Randevu Sistemi iletişim numarasını aramalısınız. Yetkili kişiler tarafından sorunuz kısa sürede çözülerek hesabınız güven altına alınacaktır.

E nabız birincil numara değiştirme

Yorumlar
  1. nigar dedi ki:

    mhrs ye epostadoğrulamakodugelmiyor