E-Nabiz

E-Nabız Birincil Telefon Numarası Değiştirme

15.02.2023
E-Nabız Birincil Telefon Numarası Değiştirme

E-Nabız birincil telefon numarası değiştirme, e nabız birincil telefon numarası değiştirme nasıl yapılır, e-nabız telefon numarası ekleme, e nabız telefon numarası değiştiremiyorum ve e nabız birincil telefon değiştirme gibi sorular hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Türkiye’nin en güvenilir sağlık sisteminde aklınıza takılan soruları anlatmak istiyoruz. Son günlerde herkesin sıkıntı çektiği birincil telefon numarası değiştirme hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

E-Nabız birincil telefon numarası değiştirme nasıl yapılır

İlk olarak arama bölümüne e-nabız yazdıktan sonra bilgilerinizi yazdıktan uygulamaya giriş yapıyoruz. Karşımıza çıkan ekrandan profil resmimize tıkladıktan sonra profil görüntüleme diyoruz. Hemen önümüze çıkan ekranda telefon düzenle diyoruz. Yeni numaranızı girdikten sonra değişiklikleri kaydet diyip işlemi bitirmiş oluyoruz. Son günlerde yapılan yeni güncellemeler ile sağlık sisteminde işlemlerinizi kısa zamanda yapabileceksiniz.

E-nabız birincil telefon numarası değiştirme işlemini daha kolay yapabilmeniz için video konumuza ekliyoruz. Böylelikle adımları takip ederek yeni telefon numaranızı eklemiş olacaksınız.Aklınıza takılan bütün soruları yorum bölümünden bize sorabilirsiniz.

Hızlı çözüm: Onay kodu geldiği zaman kodu onaylayın daha sonra kaydet butonuna basmayın. Mavi tik oluyor mavi tike basıyorsunuz. Bastıktan hemen sonra birincil seçeneğini karşımıza çıkıyor. İşaretleyin ve kaydedin. Sorununuz çözülmüş olacaktır.

E-Nabız birincil telefon numarası değiştirme

E-Nabız Birincil Telefon Numarası Değiştirme Soru Cevap Bölümü

E-Nabız şifremi unuttum telefon numaram değişti nasıl bulurum?

 • E-nabız şifresi unutulduğunda telefon numarası ile almak mümkün oluyor. Telefon numaranız değiştiyse aile hekimine başvurmanız gerekiyor.

E-Nabız kişiye ait telefon numarası bulunmamaktadır ne demektir?

 • E-nabız kişiye ait olmayan telefon numarası bulunmamaktadır dediğinde sisteme ekli numaranız yoktur. Yeni numaranızı eklemeniz gerekiyor.

E nabız a telefon numarası nasıl eklenir?

 • E nabıza telefon numarası eklemek için profil resminize tıklayıp numara ekleme bölümünden yapıyorsunuz.

E-Nabız sürekli sms onay kodu gelmiyor ne yapmam gerekiyor?

 • E-nabız sürekli sms onay kodu gelmiyorsa aile hekimine başvurarak yeni şifre alabilirsiniz.

E-Nabız aktivasyon kodu neden gelir?

 • E-nabız aktivasyon kodu aile hekimleri tarafından verilen tek kullanımlık koddur.

E-Nabız aktivasyon kodu iptal etme olur mu?

 • E-nabız aktivasyon kodu iptal etmek için aile hekimine başvurmak gerekiyor.

Kaynak: https://www.ilacbu.com/e-nabiz-birincil-telefon-degistirme/

Yorumlar
 1. Neşe dedi ki:

  Telefon numaram başkasının e nabızında da kayıtlı ve aktif randevu bilgileri bnm numarama geliyor nasıl iptal ederim karsı kişinin sisteminden numaramı?

  1. Admin dedi ki:

   Merhabalar neşe hanım, telefon numaranız başka birinin e nabız sistemin kayıtlı ise, o kişinin e nabız uygulamasını erişip birincil telefon numarasını değiştirebilirsiniz. Ya da ikinci bir yöntem olarak karşı kişiye birincil telefon numarasına kendi numarasını yazıp onaylamasını isterseniz. Bundan sonraki e nabız bildirimleri size gelmeyecektir.

 2. Betül dedi ki:

  Benim numaram değişti e nabiz numaramı değiştirmem lazım birincil numara nasıl kalkabilir

  1. Editor dedi ki:

   Adımları takip ederseniz değiştirebilirsiniz