E-Nabiz

Mhrs e-posta doğrulama kodu gelmiyor

17.03.2022
Mhrs e-posta doğrulama kodu gelmiyor

Mhrs e-posta doğrulama kodu gelmiyor, mhrs e- posta onay kodu gelmiyor, mhrs cep telefonu doğrulama nasıl yapılır, mhrs e-posta doğrulama nasıl yapılır ve mhrs cep telefonu doğrulama gibi sorular hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Merkezi hekim randevu sistemi ya da merkezi hastane randevu sistemi olarak anılan Mhrs, vatandaşların sağlık bakanlığına bağlı devlet hastanelerinde kolayca randevu almasını sağlayan bir randevu otomasyon uygulamasıdır.

Mhrs e-posta doğrulama kodu gelmiyor

Mhrs’i kullanmak için ya internet sitesinden üye olmak ya da cep telefonundaki MHRS uygulamasını indirerek buradan üye olmak gerekmektedir. Çünkü ancak üye olduktan sonra Mhrs uygulamasını kullanabilir ve devlet hastanelerinden randevu alabilirsiniz. Mhrs e-mail kodu gelmemesinin nedenleri: Mhrs’e üye olurken mail adresinize bir onay kodu gelmektedir.Aynı zamanda Mhrs’den bir randevu aldığınızda randevu ile ilgili bilgilerde size buradan iletilecektir. Ama bazı durumlarda bu kod e-mail adresine gelmeyebilir. Eğer E devlet sisteminden e-mail doğrulama şifresi gelmiyorsa e-mail adresiniz güncel olmayabilir. Bu nedenle üye olurken güncel olduğuna emin olduğunuz e-mail adresini vermeyi unutmayınız.Gene birden fazla mail adresiniz varsa mutlaka hem güncel olan hem de şifresini kesin bildiğiniz e-mail adresini sisteme girin.

E-posta doğrulama şifresinin gelmemesinin bir nedeni de internet bağlantınız olabilir. O nedenle doğrulama şifresi geleceği zaman mutlaka internetin olduğu bir ortamda bulunun ya da eğer e-mail adresinize gelecek olan şifre, cep telefonunuza gelecekse mutlaka cep telefonunuzun internetinin olduğundan emin olun. Buna rağmen sisteme verdiğiniz e-mail adresiniz güncelse ve internetiniz olmasına rağmen e-mail adresine doğrulama kodu gelmiyorsa bu konuda bilgi ve yardım almak için 182 yi arayabilir ya da yardimmasasi@mhrs.gov.tr adresine mail atabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.