E-Nabiz

MHRS Birincil Telefon Numarası Değiştirme

16.02.2022
MHRS Birincil Telefon Numarası Değiştirme

MHRS birincil telefon numarası değiştirme, MHRS telefon numarası güncelleme, Mhrs tel no değiştirme ve merkezi hekim randevu sisteminde kayıtlı olan eski telefon numaramı nasıl değiştirebilirim gibi sorular hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Hastanelerden ya da aile hekimliğinden en kolay ve hızlı şekilde randevu almanızı sağlayan MHRS sisteminde bazı bilgilerin eksik olması nedeniyle sorun yaşayabilirsiniz. Bu nedenle MHRS birincil telefon numarası değiştirme işlemini tamamlamak istediğinizde nasıl bir yöntemle tanışacağınızı aktarmaktayız.

MHRS Birincil Telefon Numarası Nasıl Değiştirilir

MHRS sistemi üzerinden tüm bilgilendirmelerin SMS yoluyla yapılmasından dolayı telefon numaralarınızın tam, eksiksiz ve güncel olmasına dikkat edilmektedir. Randevularınızı takip etmenizi kolaylaştıracak olan bu sistem üzerinden giriş yaparak ilgili alanlarda bulunan numaralarınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz.

Bilgilerini güncellemek isteyenlerin öncelikle resmi sitesi üzerinden giriş yapmaları gerekmektedir. Böylelikle Hesap Bilgileri Değiştirme ekranına ulaşılması mümkün olacaktır. Bu ekran üzerinden tek tıkla hemen bilgilerinizi değiştirebilir ve güncellemeleri tamamlayabilirsiniz.

Çeşitli dönemlerde MHRS sistemine kayıt bilgilerini unutan ve şifre sorunu yaşayan kişilerin yeni şifre oluşturması ve hesaplarına erişim sağlaması için bilhassa telefon numaralarının güncel olmasına dikkat edilecektir. Bu durumda vatandaşların MHRS birincil telefon numarası nasıl değiştirilir? Sorusuna yanıt aradıkları görülmektedir. Hastaları ve yakınlarını ilgilendiren bu işlemlere başlamak için ilgili alana sorunsuzca olabilirsiniz.

Giriş işlemlerinin ardından sağ menüde bulunan hesap bilgileri kısmından değişimi gerçekleştirebilirsiniz. Güncel telefon numaralarınızı giriş yaparken sorun yaşamamak için istenilen kurallara uygun adım atmalısınız. Telefon numaralarınızın başında 0 olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Böylelikle SMS onayını alarak telefonunuza gelecek olan aktivasyon işlemlerini tamamlayabilir ve yeni bilgilerinizle sorunsuz şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.