E-Nabiz

Hirudoid Forte Jel Reçetesiz Alınır mı

13.02.2023
Hirudoid Forte Jel Reçetesiz Alınır mı

Bu yazımızda Hirudoid forte jel reçetesiz alınır mı ve ne işe yarar gibi soruların detaylarından bahsedeceğiz. Hirudoid forte jelin etken maddesi kondoroitin polisülfatdır. Hirudoid jel, metal tüp içerisinde satılır ve açık renkli bir içeriğe sahip medikal kremdir. Bu krem; morlukların giderilmesinde, ödemde, kan oturması gibi sağlık sorunlarında, kapalı yaraların iyileştirilmesinde, spor yaralanmalarının tedavisinde kullanılır. Ayrıca kan pıhtılaşmalarının önüne geçer ve deride oluşan yangı hissini ortadan kaldırmayı sağlar. Hirudoid forte jel, reçetesiz alınan medikal kremler içerisinde olduğu için reçetesiz alınabilmektedir. Güncel eczane fiyatı ise, 83,14 TL’dir.

Estetik ameliyatların artış göstermesine bağlı olarak estetik sonrası kararma ve morluklar için de sürekli olarak çözüm aranmaktadır. Hirudoid forte jel faydaları arasında, ameliyattan sonra oluşan morlukların giderilmesi de yer alır. Estetik ameliyatlar ardından doktor reçete ettiği takdirde kullanılarak, morluk ve aynı zamanda şişliklerin kısa süre içerisinde geçmesi sağlanmaktadır. Peki hirudoid forte jel reçeteli mi merak edenler için, evet reçetelidir fakat reçetesiz olarak da alınması mümkündür.

Hirudoid Forte Jel Reçetesiz Satılır mı

Hirudoid forte jel reçetesiz satılır mı yanıtlamadan önce, bu kremin morluklara, çürüklere, kan oturmalarına ve aynı zamanda ödemlere çok iyi geldiği bilinmektedir. Vücuttaki ödem şişliklerini kısa sürede geçirir ve renk eşitsizliklerini ortadan kaldırır. Morluklar ve kararmalar üzerinde en etkili kremler arasında bulunur. Hirudoid forte jelin, ameliyat izlerinin geçmesinde ve uzun zaman öncesinde oluşan morlukların üzerinde de etkili olduğu bilinmektedir.

Hirudoid forte jel reçetesiz satılan medikal kremlerden biridir. Fiyatı 83,14 TL olan bu kremi, sadece eczanelerden satın alabilirsiniz. Bu bağlamda hirudoid forte jel eczaneden alınır mı sorusunun cevabı evet olacaktır. Bu jel eczanelerden alınır ve kullanımına dair bilgileri eczacılardan öğrenerek, etken maddelerine alerjiniz varsa kullanmamanız gerekmektedir.

Diğer makalelerim

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.