E-Nabiz

imex kremi aile hekimi yazabilir mi

11.03.2022
imex kremi aile hekimi yazabilir mi

İmex kremi aile hekimi yazabilir mi diye merak ediyor iseniz, bu kremin etkilerini ve aile hekimi tarafından reçete edilip edilmediğini bu alanda bulabilirsiniz. Böylece amacına uygun merhemler kullanarak var olan cilt problemlerine anında etki etmiş olursunuz.

İmex Krem Nedir ve İmex Krem Ne İçin Kullanılır?

İmex krem sivilcelerin ve aknelerin kurutulmasında yardımcı olur. Akneli cildin düzelmesini sağlar. Sivilcelerin de kuruyarak yok olmasında ve cildin pürüzsüzleşmesinde yardımcı olur. Cilt yapısının onarıcı bir etkisinin bulunması nedeni ile cildi güzelleştirici bir etkisi vardır. Sadece yüz için değil, ergenlik sivilcelerinin sıklıkla görüldüğü, omuz, boyun ve sırt bölgelerinde de işe yarar bir etki göstermektedir. Ciltte var olan enfeksiyonların temizlenmesi için ideal bir düzeni ve onarıcı etkisi bulunur. Bu özelliği ile birlikte imex krem ergenlikten itibaren kadın erkek herkesin ilgisini çekmiş bir merhemdir diyebiliriz.

İmex Kremi Sağlık Ocağında Aile Hekimi Yazabilir mi?

İmex kremini eczanelerden reçetesiz şekilde satın alabilirsiniz. Ancak SGK’ nın karşıladığı bir merhem olduğundan reçete ettirmenizde de fayda bulunmaktadır. Hastanelerde cildiye bölümüne reçete ettirilebildiği gibi aynı zamanda aile hekimi tarafından da reçeteye yazılabilir bir ilaçtır. Etkili bir ilaçtır ancak hekim tarafından yazılması için özel bir ihtisas alanı gerektirmez. Bu nedenle etkili ve eksin çözümler sunduğu için düzenli kullanım adına aile hekiminin bu ilacı yazdırabilmeniz de kolay ve mümkün olur.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.