E-Nabiz

E-Nabızın avantajları nelerdir

09.01.2023
E-Nabızın avantajları nelerdir

E nabız üzerinden tıbbi öz geçmişinizi ve sağlığınızla ilgili birçok bilgiye rahatlıkla ulaşabilirsiniz. TC Sağlık Bakanlığı tarafından oluşturulan ve hizmet sağlanan bir uygulama olarak bilinmektedir. E nabız’a mobil cihazlarınızdan ve bilgisayarlardan ulaşabilirsiniz. Geçmişteki sağlık bilgilerinize ulaşmak hem sizin için hem de gitmiş olduğunuz doktor için oldukça önemlidir. Çünkü daha önceki tahlil sonuçlarınıza ve hangi bölümlere muayene olduğunuzun bilgisine rahatlıkla ulaşılır.

E nabız üzerinden yazılan reçeteler, alınan raporlar, gidilen hastane, muayene olunan doktor, teşhisi konulan rahatsızlıklar, radyolojik görüntüler, kullanmakta olduğunuz ilaçlar, aşı takvimleriniz, geçmiş randevu talebiniz ve sensör verilerinize rahat bir şekilde ulaşabilmenizi sağlamaktadır.

E nabız sistemi üzerinden gitmek istediğiniz hastane ve muayene olmak istediğiniz bölümü seçebilirsiniz. Hatta muayene olmak istediğiniz doktoru da dilediğiniz gibi tercih edebilirsiniz. E nabız üzerinden randevu alma işlemi oldukça kısa sürer. Size istediğiniz hastanede ve istediğiniz bölümde hangi gün ve hangi saat müsait olunduğunu gösterir. Sizde size en uygun olan saat ve tarihi tercih ederek muayene randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.