E-Nabiz

E nabızda Gitmediğim Doktor

22.01.2023
E nabızda Gitmediğim Doktor

E-Nabız uygulaması günümüzde en çok kullanılan bizlere hastanede yaptığımız tüm işlemleri gösteren ve ileriye yönelik hastane randevusu gibi birçok işlemde yardımcı olan kendini sürekli yenileyen, geliştiren tüm bu hizmetlerini de ücretsiz bir şekilde bizlere sunan sağlık uygulamasıdır.

E nabızda gitmediğim doktor görüntüleme

E-Nabız uygulamasına gerek e-devlet gerek telefon numarası üzerinden kaydınızı yapıp giriş yapabilirsiniz. Kayıt aşamasını halledip tüm kişisel bilgilerinizi de doldurduktan sonra uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Uygulamanın ana sayfasında girdiğiniz tüm kişisel bilgilerinizi görebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Yine ana sayfada bulunan hastane geçmişi bölümünden tüm hastane kayıtlarınızı görebilirsiniz. Bu hastane kayıtlarına tıklayarak detaylarını öğrenebilirsiniz. Bu detaylar bölümünde sizi muayene eden doktorun adı soyadına ulaşabilirsiniz. Gitmediğiniz herhangi bir doktorun sizin adınıza yapılan herhangi bir işleminizde adı geçmez. Yani kayıt olduğunuz doktorun sizi muayene eden doktor olduğuna emin olmalısınız. Çünkü E-Nabız uygulamasında sadece kayıt yaptırdığınız doktor sizi muayene etmiş gözükür. Bu hususta resmi bir kayıt olmadan muayene olursanız o doktor hakkında herhangi bir yorum yapamazsınız.

Gideceğiniz doktoru iyi seçmeli ve başka herhangi bir doktora resmi olarak kayıt yaptırmadan gitmemelisiniz. Henüz hastane randevusu almadığınız durumlarda ise gitmediğiniz bir doktor hakkında yine yukarıdaki makalede anlatıldığı gibi yorumlara bakabilir size uygun gelme durumuna göre dilediğiniz doktora muayene olabilirsiniz. Ama söylenildiği gibi herhangi bir resmi kayıt olmadığı sürece gittiğiniz ve gitmediğiniz doktora dikkat etmelisiniz

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.