E-Nabiz

MHRS Randevu sistemi saat kaçta yenileniyor

23.02.2022
MHRS Randevu sistemi saat kaçta yenileniyor

Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS), Sağlık Bakanlığı tarafından tüm sağlık kuruluşlarından muayene olmak ve hizmet görmek amacıyla oluşturulan randevu sistemidir. Türkiye’nin her yerinde hizmet sunmakta olan MHRS, internet ve teknolojideki ilerlemeler sayesinde her gün yeni lokasyonlar eklenerek hizmet kalitesini arttırmaya devam etmektedir.

MHRS’den Nasıl Randevu Alınır?

MHRS randevu sistemi, Sağlık Bakanlığı’na bağlı tüm kurumlardan muayene hakkı almayı sağlayan bir sistemdir. Herhangi bir rahatsızlığınız var ve acil randevu almak istiyorsanız MHRS web sitesini ya da ALO 182 numaralı çağrı merkezini kullanabilirsiniz. Bilişim alanında yaşanılan gelişmeler ile ALO 182 hattı, Türkiye’nin en hızlı büyümüş kamu çağrı merkezi sistemine sahip olan projesidir. Bir diğer yöntem ise MHRS web sitesine girip üyelik oluşturmaktadır. Sonrasında T.C. kimlik numaranız ile giriş yaparak dilediğiniz zaman istediğiniz hekim ve saatte randevu alabilirsiniz.

MHRS Randevu sistemi saat kaçta yenileniyor 2022

MHRS’den randevu almak için web sitesini ya da çağrı merkezini kullanabileceğinizden bahsetmiştik. Açılan hekim ve muayene saatleri, 15 günlük periyotlarla ve saatlerle hizmete sunulur. İhtiyacınız olan branşta, arzu ettiğiniz hekimin muayenesine girdiğinizde önünüzdeki 15 günlük muayene zamanlarını görmüş olursunuz. Bütün muayene saatleri ve günleri dolu ise sistemin yenilenmesini beklemeniz gerekmektedir. MHRS randevu sistemi ne zaman yenilenir sorusu hepimizi merak ettirir. Hekimlerin muayene periyotları, her gün ve iki kere gerçekleşmek üzere saat 16 ve 00 itibariyle revize edilmektedir. Bu saatleri takip ederek size uygun olan zamanda randevu oluşturabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.