E-Nabiz

E-Nabız neyim var uygulaması

07.01.2023
E-Nabız neyim var uygulaması

Sağlık konusu vatandaşların yakından takip etmesi gereken ve sürekli olarak kendi teşhislerini koymaları gereken bir durumdur. Nitekim artan virüs salgını sebebiyle insanlar herhangi bir olayda şüphe içerisine düşmekte ve sürekli olarak kafalarında bunu taşımaktadırlar. Bunun olmaması adına vatandaşların hastane, sağlık ocağı gibi yerlere giderek kontrollerini yaptırmaları gerekmektedir. Ancak bunun kolay bir yolu daha vardır.

E-Nabız neyim var uygulaması nedir?

Sağlık Bakanlığı tarafından vatandaşların hizmetine sunulan e-Nabız sisteminde yer alan neyim var uygulaması sayesinde de kendi sağlık teşhisinizi kolaylıkla bulabilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı tarafından sunulan bu hizmet kapsamına “Neyim Var” uygulamasını sizler de kullanarak şikayetlerinizi sisteme girebilir ve girdiğiniz hastalıklar neticesinde tanı önerisi alabilirsiniz. Özellikle de vücut bölgesinde şikayeti bulunanlar için şikayetlerin belirtilmesinde oldukça yarar vardır.

Vücudunda rahatsızlık hisseden, kendini kötü hisseden ve neticesinde tanı almak isteyen kişilerin “Neyim Var” uygulaması ile birlikte konuya açıklık getirmeleri de mümkün olacaktır. Bu kapsamda sizler de Neyim Var uygulamasını kullanarak hastalıklarınızı girebilir ve tanı fikri alabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.