E-Nabiz

E-Nabız nasıl yüklenir

09.01.2023
E-Nabız nasıl yüklenir

Günümüzde sürekli gelişmeye devam eden teknoloji, hayatları kolaylaştırmak için birçok avantaj sunmaktadır. Sürecin durağan ilerlediği, özellikle kamu kurumları sağlık alanında, daha hızlı ve kaliteli hizmet sunabilmek için E nabız nasıl yüklenir bilgisi büyük önem taşımaktadır. E nabız nasıl yüklenir verisi, halkın kendisine ait sağlık bilgisine daha rahat ulaşabilmesi ve daha ivedi işlem yapabilmesi adına alternatif bir çözüm sunmaktadır.

E-Nabız nasıl yüklenir

E nabız hakkında Merak edilen 3 şey:

  • E nabız nedir
  • E nabız nasıl yüklenir
  • Uygulamaya hangi linklerden ulaşılabilir

E nabız nedir

E nabız, Sağlık Bakanlığı tarafınca geçtiğimiz yıllar içerisinde uygulamaya alınan, teknoloji ve sağlık alanına büyük yenilik getiren bir projedir. Kullanımın yaygınlaşmasıyla birlikte uygulama, E nabız nasıl yüklenir sorusunu da akıllara getirmiştir. Merak edilen E nabız nedir sorunun cevabı özetle, vatandaşların kişiye özel sağlık bilgilerinin, ortak bir platform aracılığıyla ulaşabilme ve ulaştığı bu bilgileri yönetebilme olasılığı sunan, bulut veri tabanlı bir uygulamadır. Uygulamanın kurulduğu her tür cihaz içinde kullanım kolaylığı sağlar. E nabız, kurumların organize olarak çalışmalarına destek sağlarken, vatandaşların sağlık ile ilgili işlemlerini daha etkin yürütebilmesine imkân tanımaktadır.

E nabız nasıl yüklenir

  • E Nabız Nasıl Yüklenir için gerçekleştirilmesi gereken ilk adım, cihazınızın uygun olduğu internet uygulama marketinden e nabız uygulamasını ziyaret edip, telefona bu programı indirmek olacaktır.
  • Android uyumlu cihaz için Google Play Store
  • Apple uyumlu cihazlar için App Store

Bu uygulamayı indirme işleminden sonra yönlendirildiğiniz sayfa içerisinde ‘’indir’’ sekmesine tıklanır. Telefonunuza müdahale etmeye gerek kalmadan, işlemleriniz sizin için sağlanacaktır. Yükleme bittikten sonra gelen bildirimle, E Nabız Nasıl Yüklenir yanıtını alarak, direkt kullanıma başlanabilmektedir.

Uygulamaya hangi linklerden ulaşılabilir

Apple Cihazlar İçin: https://apps.apple.com/tr/app/e-nab%C4%B1z/id980446169?l=tr

Android Cihazlar İçin: https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.gov.saglik.enabiz

Linklerinden E Nabız Nasıl Yüklenir işlemi tamamlanabilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.