E-Nabiz

E-Nabız muayene için randevu alamıyorum

10.01.2023
E-Nabız muayene için randevu alamıyorum

e-nabız uygulaması üzerinden kolaylıkla her işleminiz yapabileceğiniz gibi muayene randevularınızı da bu alandan temin edebilirisiniz. Ancak bazen e-nabız muayene için randevu alamıyorum gibi, bir problemle karşılaşabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken adımlardan bir tanesi ise, e -nabız güncellemesini sağlamak ve muayene için randevu alımlarında yapılması gereken adımları takip etmek olacaktır.

E-Nabız muayene için randevu alamıyorum

e-nabız girişi – ana sayfanın sol bölümünde yer alan randevu girişine tıklanır. Bunun ardından karşınıza bir takvim çıkacaktır. Takvimin hemen üzerinde randevu al ve manuel randevu ekle olarak iki sekme çıkacaktır. İstediğiniz sekmeyi kullanarak sizler de istediğiniz hekime randevu oluşturabilirsiniz.

Bazen sistem yoğunluğundan kaynaklı olarak randevu al bölümü çalışmayabilir. Burada kendiniz için ve sistemde tanımlı görünen çocuğunuz için randevu almanız mümkün. Ancak muayene randevusu alamadığınız durumlarda, hemen yan sekmesinde bulunan manuel randevu ekle kısmını kullanmanız gerekecektir. Burada kurum adı, hekim adı ve hekimin boş olan randevu saatine uygun zamanını sizler manuel olarak kendiniz belirlersiniz. E-nabız tarafından kuruma iletilecektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.