E-Nabiz

Aile Hekimi Sorgulama Türk Telekom

14.01.2022
Aile Hekimi Sorgulama Türk Telekom

Aile hekimlerimiz hastalandığımızı ilk ziyaret ettiğimiz kişiler oluyor. Fakat özellikle yeni bir yere taşındığımızda veya uzun bir süreden sonra aile sağlığı merkezini ziyaret etmemiz gerektiğinde aile hekimimizin kim olduğunu bilemeyebiliyoruz. Bu durumda aile hekimimizi ister E-devlet üzerinden, ister E-nabız üzerinden ister ilçe sağlık müdürlüğünden istersek de SMS yolu ile öğrenebiliyoruz.

SMS ile Aile Hekimi Öğrenme

Sms ile aile hekimimizi öğrenme imkanına sahibiz. Aile hekimimizi atacağımız bir kısa mesaj ile kolaylıkla öğrenebiliyoruz. Türk Telekom, Turkcell veya Vodafone abonesi olalım hepsinden gönderebileceğimiz ufak bir SMS ile kolaylıkla aile hekimi bilgilerimize ulaşabiliyoruz.

Aile Hekimi Sorgulama Türk Telekom

Türk Telekom operatöründen hizmet alıyorsak AH yazıp bir boşluk bırakıp T.C kimlik numaramızı yazıp (örnek olarak AH 37337377373) 5151 veya 6998’e mesaj göndererek kolaylıkla aile hekimimizi öğrenebiliriz.

Aile Hekimi Sorgulama Turkcell Hat

Turkcell hat kullanıyorsak yine AH yazıp bir boşluk bırakıp T.C kimlik numaramızı yazdıktan sonra 7777’ye veya 6998’e bir mesaj göndererek kolaylıkla aile hekimimizi öğrenebiliyoruz.

Aile Hekimi Sorgulama Vodafone ile Öğrenme

Vodafone hat kullanıyorsak da yine AH yazıp T.C kimlik numaramızı yazıp 5115’e veya 6998’e kısa mesaj (SMS) gönderiyoruz. Daha sonrasında aile hekimi bilgilerimiz yine SMS yolu ile cep telefonumuza geliyor.

Aile Hekimi Sorgulama Türk Telekom 2
Aile Hekimi Sorgulama Türk Telekom 2

Aile Hekimi Öğrenmek Ücretli Mi?

Aile hekimimizi SMS yolu ile öğrenmek istersek bu durumda 1 TL SMS gönderim ücreti ödememiz gerekiyor. İlçe sağlık müdürlüğünden veya E-devletten ücretsiz bir şekilde öğrenmek de mümkün.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.