E-Nabiz

E-Nabız iletişim 2023

17.12.2021
E-Nabız iletişim 2023

Artan sağlık bilişim teknolojilerindeki ilerlemeler bu teknolojilerin hayatımızın merkezinde bulunmalarına sebep olmaktadır.

E-Nabız iletişim 2023

Bu sağlık bilişim sistemlerininş en güzel örneklerinden birini E-Nabız bizlere sunmaktadır. Ancak E-Nabız sisteminde bazı hata ve eksikler görülebilmektedir. Kullanıcıları kendi verilerindeki eksik ya da yanlışlıkları düzeltmek için E-Nabız iletişim numaralarını internete sorgulatmaktadır.

E-Nabız sistemindeki talep, şikayet ve geliştirme işlemleri için gereken iletişim yöntemlerini sizin için derledik.

E-Nabız Geri Bildirim Nasıl Yapılır 2023 ?

  1. Öncelikle sağlık bakanlığının ÇKYS, MHRS, E-Nabız gibi birçok yazılımda çıkan problemler ya da geliştirme taleplerini almak için kullandığı çağrı merkezi bulunmaktadır. 0312 248 51 51 telefon numarasını arayarak şikayet, destek ve taleplerinize yönelik hızlıca kayıt oluşturabilir ve cevaplanmasını sağlayabilirsiniz.
  2. Şikayet, destek ve talep isteklerini iletebileceğiniz diğer bir yol ise enabiz@saglik.gov.tr adresidir. Buraya atacağınız maille istek ve geri bildirimlerinizi iletebilirsiniz.
  3. E-Nabız ve diğer sağlık bilişim sistemleri hakkında şikayet, destek talebi konularda https://yazilimdestek.saglik.gov.tr/ adresinde talep oluşturabilirsiniz.
  4. Geri bildirimde bulunabileceğiniz diğer bir yol ise E-Nabız sistemine giriş yaparak sol taraftaki ‘’Geri Bildirim’’ menüsüne tıklayın.

Sonrasında açılan ekrandan farklı konularda geri bildirim talebi oluşturabilir, oluşturduğunuz taleplerin takibini yapabilirsiniz.

Diğer makalemize göz atabilirsiniz: E-Nabız müşteri hizmetleri

E-Nabız sistemindeki aksaklıkları, iyileştirme taleplerinizi yukarıdaki yollarla kolaylıkla sağlık bakanlığının ilgili bölümüne iletebilirsiniz. Karşılaştığınız problemleri ve iyileştirme bildirimleriniz daha iyi E-Nabız deneyimini yaşamanızı sağlayacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.