E-Nabiz

E nabız Hafta Sonu

21.01.2023
E nabız Hafta Sonu

E-Nabız uygulaması içerisinde sağlık alanında sınırsız içerik bulunduran ayrı yeten eczane, sağlık ocağı gibi hastane dışında ki sağlık hizmetlerini de içerisinde barındıran ve sürekli kendini güncelleyen ücretsiz bir şekilde hizmet veren en yaygın olarak kullanılan bir sağlık uygulamasıdır.

E nabız hafta sonu

E-Nabız uygulamasını telefon tablet veya bilgisayarınıza kurduktan sonra e-devlet veya telefon numaranız ile E-Nabız kayıt işlemlerinizi yaptıktan sonra uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. E-Nabız uygulamanızı kullanabilmeniz için herhangi bir saat veya gün beklemek zorunda değilsiniz yani hafta sonu da istediğiniz saatte girebilir ve yapmak istediğiniz tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bu yazılarımıza da bakabilirsiniz:

E-Nabızda hafta sonu da girseniz tüm bilgilerinize ulaşabilir ve istediğiniz işlemleri de yapabilirsiniz ancak hafta sonu için herhangi bir sağlık kuruluşuna giderek acil durumlar dışında herhangi bir işlem yaptıramazsınız bu yüzden uygulamayı kullanırken yapacağınız işlemlerde dikkat etmelisiniz. E-Nabız uygulamasında yapacağınız tüm işlemleri özellikle hastaneye gitmeniz gerektirecek tüm durumları hafta sonundan ziyade hafta içi yaptırmak daha uygun olacaktır. Hafta sonu kişisel sağlık bilgilerinizi güncelleyebilir, geçmişe yönelik tahlil sonuçları, hastane randevularını, hastalıkları görebilir bunlara bakabilirsiniz. Yine ileriye yönelik yapacağınız tüm işlemlerde hafta içine uygun tarih ve saati seçmeyi ihmal etmemeli ve buna mutlaka dikkat etmelisiniz yani bu işlemleri hafta sonu yapabilir ama hafta içine randevu alabilirsiniz. Hafta sonu uygulamanın sınırsız hizmetinden yararlanabilirsiniz ancak hastanedeki işlemleriniz kısıtlı olacaktır bunu bilerek hareket etmelisiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.