E-Nabiz

E-Nabız paylaşım ekranı

09.01.2023
E-Nabız paylaşım ekranı

Çeşitli sağlık kuruluşlarından randevu alarak muayene olmanız neticesinde yapılan tetkiklerin online ortamlarda görüntülenmesini sağlayan E-nabız sayfasına mobil cihazlarınızdan giriş yapabilirsiniz.

E-Nabız paylaşım ekranı

Böylece çeşitli illerde veya sağlık merkezlerinde gerçekleştirilen tüm testlerin ve bazı sağlık bilgilerinizin daha kolay ulaşılır olduğu görülmektedir. Teşhis ve tedavi süreçlerinde doktorlara fikir veren ve muayene süreçlerinizi daha hızlı hale getirecek olan yöntemlerle tanışabilirsiniz. Güçlü bir iletişim ağının kurulmasında etkili olan E-nabız ekranı sayesinde verileriniz güvende tutulmaktadır. Oluşturacağınız hesabınıza giriş yapabilmek için e-devlet şifresini veya kimlik numarasını kullanabilirsiniz.

E-Nabız Paylaşım Ekranı ile ilgili erişim izinlerini verebilmek için profilinizde birtakım değişiklikleri ve düzenlemeleri yapmanız gerekebilir. Buna göre son aşamaya geldiğinizde erişim bilgilerine yönelik bazı detaylara yer verilmektedir. Bilgilerinize kimlerin ulaşabileceğine dair seçimleri yaparak tercihlerinizi onaylayabilirsiniz. SMS ile tek kullanımlık erişim kodunu alabilmek için cep telefonu numaranızı giriş yapabileceğiniz bu alanda onay işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Onay kodunu yazmadan bilgilerinize erişilmesinin mümkün olmayacağını vurgulamaktayız. Tek kullanımlık kodu alabilmek için telefon numaranızın doğru olduğunu kontrol etmeyi unutmayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.