E-Nabiz

E-Nabız Ameliyat Geçmişi

19.01.2023
E-Nabız Ameliyat Geçmişi

e-nabız ameliyat geçmişi için sizler de nereden yararlanacağınızı bilmiyor iseniz, burada gerçek ve doru bilgiler ile birlikte e-nabız kullanımını kolaylaştırabilirsiniz.

e-nabız ameliyat geçmişi ne yazık ki ayrı bir veri ışığında tutulmamaktadır. Bunu sizler hastalık geçmişinizden ya da ziyaret geçmişinizden bulabilirisiniz. E-nabız sistemine giriş yaptığınızda sol tarafta ilk olarak akıllı asistan ulunur. Burada ameliyat bilgileriniz çıkar. Ne ameliyatı geçirdiğinize dair veriler işlenmiştir.

E-Nabız ameliyat geçmişi

Ardından bir altta yer alan ziyaretlerim kısmında, ameliyat için muayene ziyaretlerinizi bulabilirisiniz. Hastalıklarım kısmında geçirmiş olduğunuz ameliyat, tanı ve hastalık bilgilerine yer verilir. iş göremezlik raporu almışsanız, raporlarım kısmında da ameliyat için raporlarınızı bulabilirsiniz. Görüldüğü üzere ayrı bir ameliyat geçmişi oluşturmamasına rağmen her alanda, hastalık, ameliyat ve cerrahi operasyon bilgilerini veri analizi ile sağlamaktadır. Güvenilir şekilde her alandan istediğiniz bilgileri temin etmek e-nabız kullanan vatandaşlar için son derece kolay olmuştur.

Hastalıklarım kısmında yer alan ameliyat geçmişine ulaşmak için ana sayfa üzerinden, ilgili tanıyı bulmak gerekir. Çünkü burada sizin şimdiye dek gitmiş odluğunuz hastane ziyaretleri yer almaktadır. Hastaneyi bulmak, tanıyı ve operasyonu bulmak size aittir. Sağ üst bölümde arama butonuna geçirmiş olduğunuz operasyon tanısına ilişkin birkaç kelime yazarak sistemde otomatik aratma da sağlayabilirsiniz. Özellikle tek tek verileri aramak istemeyenlerin hızlı ve kolay yoldan arama motoru tercih ettiği bilinmektedir. Karşınıza çıkan verilerde detay görüntüle butonuna basmanız, ilgili cerrahi operasyon ile ilgili detaylara yer verilmesine işaret eder. Burada geçirilen hastalık yapılan operasyon ve müdahalelere ilişkin hekim verilerini görebilmek mümkün olur. İlgili bilgileri herkese açık yapabileceğiniz gibi hekimlerden de gizleme özelliği bulunmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.